Antradienio, rugsėjo 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: įtūžusi minia sukilo prieš šunų daugintojus

Dalintis:

Šeštadienį į Tauragės rajoną nuo pat Kretingos rajono atsiritusi nelegalių šunų daugyklų istorija niekaip nesibaigia. Atpažinus anksčiau Tauragės rajone šunų veisimu užsiėmusią moterį, susibūrę gyvūnų mylėtojai leidosi į jos artimų giminaičių paiešką ir galiausiai susirinko į netoli Lauksargių esantį Meldiklaukių kaimą.

Savanoriai budėjo visą pusdienį iki sutemų, kol specialistams pavyko patekti į aklinai užtvertą sodybą. Kaip vyko savotiškas protestas prieš pasibaisėtinomis sąlygomis laikomus šunis, kokie specialistai atvyko ir ką jie nustatė, skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Turime ir džiugią naujieną – Tauragėje pagaliau oficialiai atidarytas baseinas. Nedidelėje šventėje dalyvavęs būrys žmonių jau penktadienio popietę galėjo pirmieji įmerkti pirštus į vandenį. Kas dalyvavo atidarymo ceremonijoje, kuo domėjosi svečiai bei koks bus baseino darbo laikas – rašo redaktorė Ramunė Ramanauskienė.

Taip pat laikraštyje rasite informaciją apie Pagramantyje atidarytus globos namus ir daugiafunkcinį centrą. Žurnalistė Regina Genienė ne tik spėjo apsidairyti, bet ir stebėjo, kaip seneliai bando naujausias procedūras.

Kokią „meškos paslaugą“ seniūnijoms padarė Užimtumo tarnybos pandemijos metu mokamos darbo paieškos išmokos? Kodėl obuolių sulčių spaudykloje dar nėra klientų antplūdžio? Ko gali tikėtis per duobes klampojantys ir važiuojantys Progreso gatvės gyventojai? Kokie renginiai vyko Tauragės krašto muziejuje ir Pagramantyje? Visa tai sužinosite atsivertę rytojaus „Tauragės kurjerį“. Žinoma, jame rasite ir jau pamėgtą politologo Lino Kojalos apžvalgą.

Lengvos darbo savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą