Antradienio, vasario 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: iš gelbėjimo misijos Turkijoje grįžęs tauragiškis – tragedijos mastas neaprėpiamas

Dalintis:

Rustamas Žumajevas – vienas iš 42-ų Lietuvos gelbėtojų, dalyvavusių pirmojoje realioje operacijoje po žemės drebėjimo ieškant dar gyvų griuvėsiuose likusių žmonių. Vasario 6 dieną Turkiją ir Siriją sukrėtęs 7,8 balo pagal Richterio skalę žemės drebėjimas yra penktas pagal aukų skaičių nuo šio amžiaus pradžios visame pasaulyje.

„Kai jau nusileidome ir autobusu važiavome link Adijamano miesto, pamatėme siaubingus vaizdus pro langą: sugriuvusius ištisus kvartalus, žmones, tiesiog gatvėje kuriančius laužus ir statančius palapinių miestelius, gelbėtojus iš Kinijos, kurie dirbo griuvėsiuose bandydami rasti gyvųjų. Kalnai sukrautų tuščių karstų. Neįmanoma to pamiršti“, – širdį draskančiais prisiminimais dalijasi ugniagesys-gelbėtojas. Ar pavyko misija Turkijoje ir ar vyktų į kitą – sužinosite rytojaus numeryje.

Antradienio laikraštyje dar rašome apie:

niekaip nepradedamas „Žvaigždutės“ priestato statybas;

6000 eurų, paskirstytų nevyriausybinėms organizacijoms;

apgailėtinos būklės mokyklų sporto aikštynų ateitį;

patikrinimus ketvirtokams ir aštuntokams, po kurių bus sudaromos specialios mokymosi programos;

prieš atliekų rinkliavą kovojantį senjorą;

naujienas iš teismo salės ir Gedimino gatvėje partrenktą paauglį.

Antradienio numeryje spausdiname ir tradicinį priedą – „Tauro ragas“. Jame Dariaus Kiniulio ir Lino Tamulyno parengta medžiaga apie netikėtus archeologinius radinius Keleriškiuose. „Tauragės kurjeryje“ perskaitysite naujienas iš Ukrainos, renginių anonsus ir informaciją iš rajono gyvenimo.

Išvarykite žiemą iš kiemo per Užgavėnes!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą