fbpx

Atliekų tvarkytojų naštą sunkina skolininkai

Dalintis:

Tauragės rajono tarybos posėdyje šiandien bus pristatyta Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro praėjusių metų veiklos ataskaita. Joje paminėti ir skolininkai, kurie įmonei buvo skolingi per 200 tūkst. eurų.

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC) savo ataskaitoje teigia, kad 2019 metais pradėjo 557 teismines skolų išieškojimo procedūras dėl nesumokėtų vietinės rinkliavos įmokų už komunalinių atliekų surinkimą visame Tauragės regione. Tad bylos pasiskirstė tarp Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybių. Bendra teisminiu būdu ieškomų skolų suma buvo 55 tūkst. eurų.

Nors teisminiai procesai TRATC iniciatyva buvo pradėti, visgi išieškotų skolų suma perpus mažesnė – 22 tūkst. 383 Eur, t.y. 40 proc. visos skolų sumos.

TRATC „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad 2019 metų sausio mėnesį Tauragės rajone mokėtojų, kurių skola viršijo 20 eurų, buvo 2272. Iš jų 2168 skolininkai – fiziniai asmenys, o 104 – juridiniai. Jų bendra skola TRATC įmonei siekė 209 tūkst. eurų. Tačiau siunčiant priminimus apie susidariusias skolas, pradedant ikiteisminį išieškojimą skola buvo sumažinta iki 55 tūkst. Eur.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą