„Bastilijoje“ bokso pirštines surėmė ukrainiečiai ir lietuviai

Dalintis:

Sekmadienio vakarą „Bastilijos“ sporto komplekse vyko tarpvalstybinis bokso turnyras „European boxing league match Ukraine vs Lithuania“. Iš viso ringe kovojo 10 sportininkų iš Lietuvos, Ukrainos ir Latvijos.

Lietuvos bokso federacijos ir Tauragės SC „Kova“ organizuotas turnyras į „Bastilijos“ sporto kompleksą sutraukė nemažą būrį šios sporto šakos mėgėjų. Vienas iš organizatorių, treneris Edvardas Kutujevas pasakojo, kad pandemija kiek pristabdė tokių turnyrų organizavimą.

– Patirties tokių renginių organizavime jau turime. Esame rengę turnyrą 2016 metais. Yra darbinės varžybos ir pramoginės. Tai šios buvo pramoginės – su vedėju, šokėjomis, šviesomis. Kad žiūrovui būtų patrauklu, – pasakojo E.Kutujevas.

Pirmosios į ringą kilo merginos – neįskaitinei kovai susitiko vilnietė Jelizaveta Jekimova ir tauragiškė Luka Vitkutė. Jos kovą baigė lygiosiomis. Taip pat neįskaitinėje kovoje susirungė lietuviai Andrejus Lavrenovas ir Laimonas Raibikis – būtent pastarasis paskelbtas nugalėtoju.

Įdomu tai, kad prasidėjus ukrainiečių ir lietuvių kovoms, pergalės tarp šių valstybių kovotojų pasiskirstė po lygiai – turnyras baigtas trijų ukrainiečių ir trijų lietuvių laimėjimais.

Tarpvalstybinis bokso turnyras Tauragėje. Mortos Mikutytės nuotrauka

Svorio kategorijoje iki 67 kg ukrainietis Viktor Petrov nugalėjo lietuvį Nedą Gudomską rezultatu 3-0. Svorio kategorijoje iki 71 kg Lietuvos atstovas Aleksandras Trofimčiukas įveikė Volodimyr Mandzyuk iš Ukrainos rezultatu 3-0. Svorio kategorijoje iki 75 kg ukrainiečiui Dmitro Kulya buvo prakirstas antakis – dėl traumos jis nebegalėjo tęsti kovos. Nugalėtoju paskelbtas Arvydas Dainys. Svorio kategorijoje iki 86 kg vyko permaininga kova, tačiau rezultatu 2-1 Simonas Urbonavičius įveikė Vyacheslav Gavryliuk. Svorio kategorijoje iki 92 kg Darius Vaišnorovičius 2-1 turėjo pripažinti ukrainiečio Denis Salabay pranašumą.

Sunkaus svorio (virš 92 kg) kategorijoje susikovė Algirdas Baniulis ir Arkady Kartsan. Nors lietuvis atkakliai priešinosi, rezultatu 2-1 laimėjo Ukrainos atstovas.

Verslininkas Mindaugas Žymantas specialiai turnyrui įsteigė du prizus – geriausiai turnyre pasirodžiusiam Ukrainos boksininkui bei Lietuvos atstovui. Šįkart geriausiu Lietuvos komandos boksininku, teisėjų ir bokso ekspertų sprendimu, išrinktas Aleksandras Trofimčiukas, o geriausiu Ukrainos boksininku pripažintas Viktor Petrov.

Po pertraukos žiūrovai išvydo dar dvi kovas. Svorio kategorijoje iki 80 kg ringe susitiko latvis Artiom Karasiov ir tauragiškis Kristupas Ivanauskas. Graži kova antrajame raunde baigėsi tauragiškio nokdaunu. Toje pat svorio kategorijoje kovojo iš Tauragės kilęs sportininkas, daugkartinis bokso čempionas Robertas Liorančas prieš latvį Rudolfs Ozols. „Sausu“ rezultatu R.Liorančas įveikė savo varžovą.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą