fbpx

Bažnyčios skvere jau pastatytas Kalėdų simbolis

Dalintis:

Šiandien Tauragės Caritas savanorės kartu su miesto seniūnijos darbuotojais plušėjo Bažnyčios skvere. Pastatyta ir jau papuošta prakartėlė.

„Kas tarp visų svarbių ir gražių Kalėdų dalykų yra gražiausia ir svarbiausia? Dovanos. Jos primena didžiąją dovaną kiekvienam – Dievas mums save padovanojo! Malda. Namuose prie Kūčių stalo ir malda bažnyčioje. Be maldos visokios prasmės netenka prasmės. Džiaugiamės, kad Tauragės Caritas kiekvienais metais prideda ir savo ranką statant miesto prakartėlę. Uždekit ir savo širdyje, gerumo prakartėlę“, – rašo savo feisbuko paskyroje Tauragės Caritas savanorės.

Tauragės Caritas vadovė Vitalija Šlepavičienė „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad skvero puošmena buvo greitai įrengta – darbai truko vos valandą.

– Seniūnas padėjo sukoordinavo viską, buvo atvežtas namelis, o mes jau tik dekoravome. Užtrukome apie valandą, nes dekoracijos laikomos netoliese, – kalbėjo V.Šlepavičienė. – Iš tikrųjų prakartėlėje esančios skulptūros yra labai senos, kai kur palūžusios. Po šių švenčių turbūt reikės pagalvoti apie restauravimą.

Dar pernai „Tauragės kurjeryje“ rašėme, kad visoms prakartėlės skulptūroms Caritas savanorė Sandra Andruškienė persiuvo rūbus. Tąkart pati savanorė kalbėjo, kad senieji rūbai per daugybę metų buvo išblukę. Caritas narė rūbus siuvo pagal senųjų pavyzdį, nieko nekeisdama.

Paklausta, iš kur prakartėlei pavyko gauti šieno, V.Šlepavičienė sakė, kad jis – pernykštis. Pasirodo, dauguma aplinkinių ūkininkų žiemai pašarą ruošia rulonais, retas kuris beriša šieno ryšulius, populiariai vadinamus „kitkomis“.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą