Centro turgaus kioskai – jau Tauragėje

Dalintis:

Šiandien į Tauragę atgabenti pirmieji atnaujinamo Centro turgaus kioskai. Netrukus jie stovės savo vietose, o savivaldybė jau skelbia apie elektroninį kioskų nuomos aukcioną.

Tauragiškiai jau pastebėjo, kad šiandien į Dariaus ir Girėno bei Spaustuvės gatvių sankryžoje esantį Centro turgų atvažiavo sunkvežimis, vežinas naujuosius kioskus. Matyti, kad naujieji statiniai turi didelius vitrininius langus, viduje – vienas elektrinis radiatorius, elektros rozetė. Iš viso šie naujutėlaičiai kioskai Tauragės rajono savivaldybei atsiėjo 605 tūkst. eurų – tokia sutarties su UAB „Profileksas“ vertė.

Vakar Tauragės rajono savivaldybė paskelbė Centro turgaus, esančio šalia Tauragės meno mokyklos, kioskų nuomos elektroninį aukcioną. Pranešta, kad iš viso bus nuomojami 23 kioskai. 12 kioskų plotas siekia 15 kv. m ir jų nuomos pradinė kaina bus 100 eurų, o 11 kioskų didesni – jų plotas siekia 30 kv. m. Pradinė tokio kiosko nuomos kaina siekia 200 eurų.

Centro turgaus kioskai. Violetos Karaliūnaitės nuotrauka

Anot savivaldybės pranešimo, registracija į evarzytynes.lt puslapyje vyksiantį nuomos aukcioną vyks birželio 30-ąją, o pats aukcionas prasidės liepos 4-ąją, 9 val. Aukciono pabaiga numatyta liepos 5-ąją 13.59 val.

Pagal paskelbtas sąlygas, nuomos sutartys su aukciono laimėtojais bus sudaromos 5-riems metams, su galimybe pratęsti tokiam pačiam laikotarpiui. Prekybą pradėti kioskuose bus galima jau nuo rugpjūčio 1 dienos.

Savivaldybė informuoja gyventojus ir nuoma besidominčius prekybininkus, kad pirmenybė bus teikiama prekiaujantiems maisto produktais. O du kioskai bus išnuomoti tik tiems, kas turi įregistruotą savo ūkį.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą