fbpx

Ir trečias kartas „pamelavo“ – baseino pastato priduoti ir vėl nepavyko

Dalintis:

Savivaldybei ir trečią kartą nepavyko priduoti pastatyto baseino. Antradienį ugniagesių-gelbėtojų verdiktas ir vėl buvo neigiamas. Statybų pažeidimus teks taisyti, kiek tai truks ir kiek jie kainuos, neaišku. Tačiau aišku tai, kad baseino atidarymo data ir vėl nukeliama neribotam laikui.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo baseino pastato priėmimo komisijos narys Kelmės priešgaisrinės tarnybos vyresnysis inspektorius Ramūnas Lukoševičius, ugniagesių atstovai ant statybų priėmimo akto nepasirašė ir šįkart – nustatyti statybų pažeidimai itin svarbūs gaisriniu požiūriu, juos teks šalinti. R.Lukoševičiaus teigimu, statant baseiną atlikti kai kurie statybos darbai, kurių nėra numatyta projekte.

Nors Tauragės savivaldybė tikėjosi, kad trečią kartą baseiną perduoti eksploatuoti pavyks, ir trečias kartas „pamelavo“. Baseino atidarymo data jau buvo numatyta kovo 12-ąją, kviestiniai svečiai jau buvo gavę kvietimus į iškilmingą atidarymo renginį, tačiau šią ceremoniją ir vėl teks atidėti.

„Tauragės kurjeris“ išsiuntė Tauragės rajono savivaldybės administracijai klausimus apie baseino statybos pažeidimus ir kada numatoma ketvirtoji pridavimo procedūra. Atsakymų tebelaukiame. Išsamiau apie baseino pridavimo-nepridavimo batalijas skaitykite penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Dalintis:

About Author

Ramunė Ramanauskienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ redaktorė.

Palikite komentarą