Koronavirusas: Tauragės rajone susirgo itin garbaus amžiaus žmogus

Dalintis:

Per vakar dieną Lietuvoje patvirtinti dar septyni nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Šiandien „Tauragės kurjeris“ sužinojo, kad vienas naujas užsikrėtimo atvejis užfiksuotas ir Tauragės rajone. Žmogui – daugiau nei 80 metų.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Jolanta Norbutienė, Tauragės rajone užfiksuotas dar vienas užsikrėtimas koronavirusu. Tai jau dešimtasis atvejis.

– Užsikrėtęs žmogus yra Registrų centro darbuotojo artimasis. Mes informaciją apie susirgimą gavome penktadienį. Šis žmogus šventėje Vilniuje nedalyvavo. Tai labai didelės rizikos asmuo, nes yra virš 80 metų amžiaus, – teigė J.Norbutienė.

Garbaus amžiaus asmuo gydomas ambulatoriškai, prižiūrint šeimos gydytojui. J.Norbutienė patikino, kad susirgusysis jaučiasi gerai. Specialistė patikslino, kad asmuo gyvena daugiabučiame name, tačiau ar jau dezinfekuota šio namo laiptinė, informacijos sakė neturinti.

Iš viso Lietuvoje susirgusiųjų koronavirusu yra 2008. Šiuo metu serga 299 asmenys, o pasveiko 1616 žmonių. Izoliacijoje yra 84 žmonės.

Plačiau apie pastarąjį susirgimą COVID-19 skaitykite laikraštyje „Tauragės kurjeris“.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą