Nusprendė – Skaudvilėje statybos prasidės

Dalintis:

Šiandien iniciatyvinė Skaudvilės miesto gyventojų grupė kultūros namuose susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovais, Tauragės savivaldybės meru ir specialistais, tarybos nariais, Adakavo socialinių paslaugų direktore dėl bendruomeninio grupinio gyvenimo namų statybų Skaudvilėje. Sprendimas priimtas – statybos prasidės Tauragės ir Mechanizatorių gatvėje.

Adakavo socialinių paslaugų namai dalyvaudami projekte „Socialinių paslaugų infrastruktūros tinklo kūrimas ir plėtra asmenis, turintiems proto ir psichikos negalią“ plėtoja paslaugas Skaudvilės mieste – čia suplanuota pastatyti du bendruomeninio grupinio gyvenimo namus neįgaliems asmenims. Viename name gyvens dešimt žmonių, su jais – keli personalo darbuotojai.

Pirminiame variante valdininkai buvo numatę statyboms skirti žemės sklypus Kranto ir Kundročių gatvėse. Tai sužinojusi subruzdo bendruomenė „Skaudvilės kraštas“, motyvuodama, kad su jais nebuvo tartasi, niekas neklausė jų nuomonės, ir ši informacija jiems pateikiama kaip faktas, o ne kaip svarstytinas variantas. Gyventojai įžvelgė, kad ne visiškai paisoma ir pačių neįgaliųjų teisių. Siekdami, kad juos išgirstų, kad būtų atsižvelgta į jų pastebėjimus ir pasiūlymus, subūrė iniciatyvinę Skaudvilės miesto gyventojų grupę.

Daugiau kaip mėnesį tarp gyventojų, Adakavo socialinių paslaugų namų, Tauragės savivaldybės, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovų, vadovų ir specialistų vyko diskusijos, buvo svarstomi ir derinami pasiūlymai. Stengtasi surasti optimalų sprendimą, tokį variantą, kuriuo būtų visi patenkinti.

Šiandien Skaudvilės kultūros namuose įvyko antrasis gyventojų susitikimas su ministerijos atstovais, vadovais ir specialistais dėl sklypų skyrimo bendruomeninio grupinio gyvenimo namų statyboms. Šį kartą kalbėjusieji buvo ramiai išklausyti, o paskelbus, kad statybos vyks Tauragės g. 58 ir Mechanizatorių g. – prieštaraujančių nebuvo. Pasibaigus susirinkimui nuskambėjo abejonės, ar vėl neatsiras tam prieštaraujančių gyventojų.

Apie tai skaitykite „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą