Pagramančio apžvalgos bokštą papuošė eglutė

Dalintis:

Nuo šiol vasarą lankytojams atidarytas Pagramančio apžvalgos bokštas tamsiuoju metu švies iš toli. Regioninio parko darbuotojai pačioje bokšto viršūnėje įkurdino vešlią žaliaskarę.

Ketvirtadienio vakarą Pagramančio regioninio parko Facebook paskyroje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti švytintis apžvalgos bokštas.

– Kolektyve bekalbant kilo mintis. Eglutė iš miško, žaisliukus tai darė mūsų lankytojų centro administratorė Rita Krompalcienė, – kalbėjo Pagramančio regioninio parko patarėjas Sigitas Mėlinavičius.

Kaip išdavė pašnekovas, dalis R.Krompalcienės gamintų žaisliukų yra pagaminti praėjusiais metais ir puošė eglaitę Bažnyčių gatvėje, Tauragėje. Jų neužteko apžvalgos bokšto eglutei, tad kruopšti pagramantiškė jų pagamino daugiau. Beliko įsigyti šviesų girliandą.

– Iš viso išleidome apie 300 eurų, kuriuos uždirbome iš šiemet parką aplankiusių lankytojų. Girliandą pirkome ne vieniems metams, – dėstė pašnekovas.

S.Mėlinavičius patikino, kad reginiu pasigrožėti bus galima iki pat švenčių pabaigos. Vakar pirmą kartą sužibusią žaliaskarę jau spėjo apžiūrėti keli bokšto lankytojai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. DURNIŲ LAIVS on

    Biski ne į temą,bet noriu įspėti Skaudvilės gyventojus-,durniai Aplinkos ministerijuoje planuoja griauti Skaudvilės užtvanką……….Aplinkos ministerijos užsakymu 2022 m. parengta užtvankų ekologinio ir socioekonominio įvertinimo studija atskleidė prastėjančią jų techninę būklę: 37 proc. yra blogos ir avarinės būklės, 43 proc. – patenkinamos, 16 proc. – vidutinės ir vos 1 proc. – geros. Šie surinkti duomenys padeda suprasti užtvankų situaciją šalyje ir priimti sprendimus dėl tolesnio jų naudojimo arba griovimo. Studija taip pat nustatė, kad didžiausią žalą gamtai daro ir mažiausią socioekonominę vertę turi Cesarkos ir Augustaičių malūnų liekanos, Anykščių, Skaudvilės, Kirkšnovės, Dovydiškių, Belmonto, Pabradės, Valtūnų bei Rudnios užtvankos.——- Straipsnis SA.LT—Kėdainiuose nugriovus apleistą užtvanką bus atkurta natūrali Nevėžio upės vaga

    ‎‎

Palikite komentarą