Penktadienio, balandžio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: jei negaus pinigų, TRATC‘ui „reikės išsivaikščioti“

Dalintis:

Naujajai Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro vadovei nuolankiai prašant visų keturių apskrities savivaldybių tarybų padidinti šios įmonės įstatinį kapitalą, kol kas abejonių dėl biudžeto lėšų skyrimo kyla tik Šilalės politikams. Kai kurių šios savivaldybės tarybos narių teigimu, nuskausminti savivaldybių biudžetus TRATC‘as siekia tik dėl to, kad neturi lėšų skoloms padengti, o didinti įstatinį kapitalą skoloms išmokėti įstatymai draudžia.

Praėjusią savaitę atskleista stulbinančiai prasta atliekų tvarkymo įmonės padėtis – pernykštis nuostolis ir vėl viršys 600 tūkstančių eurų, bankams užstatytas visas įmonės turtas ir jei politikai nepasigailės, „reikės išsivaikščioti“.

„Arba einam į priekį, arba skirstomės. Aš prašau jūsų iš žmogiškos pusės. Yra be galo sunku man“, – TRATC direktorės Donvinos Arlauskienės balse, politikų prašant pinigų, nuskambėjo graudulio gaida.

Visą straipsnį skaitykite jau rytojaus „Tauragės kurjeryje“.

Penktadienį „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Prasidėjo ligoninės renovacija;

Teisiami politikai bando tartis su prokuratūra – pateikė taikos sutartis;

Svarstomas „garsiojo“ bendrabučio renovacijos klausimas;

Batakių neįgalieji išsirinko naują pirmininkę;

Į Dainų šventę vyks beveik pusė tūkstančio tauragiškių;

Šventinį savaitgalį – daugiau nei 200 pranešimų policijai;

Rubrika „Pranešk redakcijai“ – iš vienos pusės ženklas, leidžiantis statyti automobilį, iš kitos – jau ne;

Tauragė renka metų knygą – kas pretenduoja į geriausius?

Žurnalistė Morta Mikutytė papasakos, kaip spektaklį Tauragės kultūros rūmuose trukdė nuolat skambantys telefonai, o Henrikas Vaitiekūnas išduos paslaptį, kokiu būdu galima paspausti ranką karaliui. O virtuvės „karaliams“ šįkart siūlome receptą, puikiai tiksiantį Atvelykiui.

Savaitgalį žada šiltą – tad geros jums nuotaikos!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Wiktoras on

    Reikėtų pastudijuoti finansinę ataskaitą,kur dingsta pinigai.Vilniuje mokame 34 eu.Palangoje 36 eu oTauragėje 58eu.Pirmiausia reikia mažinti išlaidas,ten lesiklėlė atleistiems iš kitų įmonių nekompitetingiems darbuotojams.Paslaugos praktiškai nulis,nuvežė į sąvartyną dar gerus medinis,plastikinius langus,senus baldus,tai viką liepė verst vienon krūvon Tuoj atvažiavo traktorius ir viską sumanė,pašiurpom.Kituose rajonuose net kapinėse stovi rūšiavimo konteineriai,o pas mus?Šiurpu.Pirmiausia susitvarkyt tą betvarkę,o tada jau ieškokit finansavimo.Ačiū.

Palikite komentarą