Penktadienio, balandžio 7-osios, „Tauragės kurjeryje: kunigas Dovydas Paulikas – „Velykas švęskime vilties ir meilės kupina širdimi“

Dalintis:

Prieš pat Didžiąją savaitę iškilmingai į kunigus įšventintas Dovydas Paulikas gimtosios parapijos Žygaičių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bei Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje aukojo savo pirmąsias mišias ir pirmą kartą palaimino parapijiečius. Didžiosios pavasario šventės išvakarėse kunigas linki žmonėms per maldą kurti santykį su Dievu ir iš to semtis stiprybės, o pasauliui nešti Kristaus prisikėlimo šviesą.

„Laukdamas kunigystės šventimų labai jaudinausi, supratau, kokią tarnystę turėsiu vykdyti, suvokiau jos svarbą, kilnumą ir grožį. Maniau, kad nesu to vertas, bet jaučiau Dievo pašaukimą. Pasitikėdamas Dievo vedimu ir jo globa noriu būti laimingas tame pašaukime, nenuvilti Viešpaties ir tikinčiųjų lūkesčių“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Dovydas, prisiminęs šv. Juozapo išvakarėse jam vienam surengtas įšventinimo iškilmes.

Perskaitę straipsnį sužinosite, kodėl baigęs Aleksandro Stulginskio universitetą D.Paulikas pasuko kunigystės keliu, kas jį sužavėjo lankant šventąsias vietas ir kas buvo baisiau už susipainiojusias virves leidžiantis parašiutu.

Balandžio 7-osios „Tauragės kurjerio“ numeryje daug įvairių naujienų:

Darbų įkarštyje bankrutavus rangovui, renovacijos kaina lekia į „kosmosą“;

Dalia ir Remigijus Overlingiai: „Pas mus ateina tik labai mylintys gyvūnus“;

Sporto klubams remti – nuo 2 iki 56 tūkstančių eurų iš biudžeto;

Saldumynų kepėja iš Ukrainos rado laimę Tauragėje;

Apie žioplumo efektą – Henrikas Vaitiekūnas;

Nori važiuoti autobusu, bet nežino grafiko;

Vagys nesnaudžia – būkite budrūs;

Perspėjimas ūkininkams – susitvarkykite suterštus kelius;

Pacientai iš ligoninės priėmimo skyriaus bus vežami nemokamai;

Mieste planuojama daugiau gėlių kompozicijų;

Centro turguje patobulinti prekystaliai ir įsigytas namelis;

Pasakojimus apie Tauragę girdėsime ir važiuodami autobusu.

Atsivertę laikraštį sužinosite šventinių pamaldų laiką katalikų ir evangelikų-liuteronų bažnyčiose Tauragėje, kokias akcijas šį mėnesį suplanavo Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, į kokius kultūrinius renginius esate kviečiami.

Aktyvaus poilsio mėgėjai kviečiami į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą žygį „Lietuva eina „Camino Lituano“ keliu“, startas – Tauragės autobusų stotyte balandžio 29-ąją, todėl suskubkite užsiregistruoti. Jūsų patogumui – TV programa, horoskopai, įvairūs skelbimai ir sudoku, o gurmanams paruoštas paprastas, bet labai gardus keptų dešrelių su daržovėmis receptas.

Linkime gražių švenčių ir daug puikių akimirkų, būkite laimingi!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą