Nuo rugsėjo veikiantis Centro turgus oficialiai atidarytas

Dalintis:

Nepilnus metus rekonstruota turgavietė Tauragės miesto centre pirmųjų prekeivių sulaukė jau rugsėjį. Prasidėjusi prekyba džiugino ir pardavėjus, ir jų klientus. Tačiau oficialus Centro turgaus atidarymas įvyko tik šiandien.

Dariaus ir Girėno gatvėje daugybę metų veikęs „Dunokų“ turgelis piktino ne vieną tauragiškį. Dažnas skundė kone nuolat telkšančiomis pelkėmis, nutriušusiais prekystaliais. Galiausiai imtasi atnaujinimo darbų, kurie prasidėjo 2021-ųjų rudenį.

Statybos darbų rangovai nugriovė senus kioskus, atnaujino vandentiekio ir nuotekų tinklus, išklojo visą prekyvietės plotą trinkelėmis, įrengtas apšvietimas. Buvo pastatyti ir naujutėlaičiai kioskai, ir lauko prekybos stalai su stoginėmis. Papildomai įrengtos terasos. Visa tai atsiėjo beveik milijoną eurų.

Atidarymo metu Centro turguje susirinkusiems sveikinimo žodį tarė Seimo nariai Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus, sėkmingos prekybos linkėjo meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė bei Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus.

Iškilmingai nukirpus juostą, Centro turgaus prekeiviams įteiktos simbolinės dovanos.

Prekeiviai taip pat pasiruošė renginiui. Prie atidarytų kioskų laukė skanėstais nukrauti staleliai – buvo galima paragauti pyragų, sausainių, įvairiausių mėsos gaminių, naminių sūrių. Norinčių apsipirkti laukė gėlininkai ir įvairių daržovių augintojai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą