Penktadienio, birželio 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: popandeminis gimtadienis, arba kiek kainavo trijų dienų linksmybės

Dalintis:

Jubiliejinis 515-asis Tauragės miesto gimtadienis kainavo perpus mažiau nei priešpandeminis 2019-aisiais. Šiemet už trijų dienų pramogas savivaldybė iš biudžeto atseikėjo kiek daugiau nei 82 tūkstančius eurų.

Dalis lėšų buvo skirta po 15 metų Tauragėje atgimusiai apskrities dainų šventei, o delegacijų iš miestų partnerių užsienyje sutikimui, apgyvendinimui, maitinimui ir edukacijoms skirti pinigai į išlaidų sąmatą neįtraukti. Kas kainavo daugiausiai, o už ką atseikėta vos 100 eurų – sužinosite atsivertę rytojaus numerį.

Penktadienio laikraštyje dar rašome apie:

nesibaigiančią politinę suirutę kaimyniniuose Pagėgiuose: kol politikai nepasidalija postų, kenčia vargingiausiai gyvenantys savivaldybės žmonės;

įtarimą apie leidžiamas nuotekas į Skaudvilės tvenkinį;

kapitališkai remontuojamas tris miesto gatves;

įmonę, kuri rūpinsis Tauragės keliais;

amžinybėn iškeliavusią partizanę Albiną Norkutę-Kairienę „Ramunę“;

judėjimo negalią turinčių tauragiškių gyvenimą ir problemas;

pirmąjį regione vyrų krizių centrą;

ūkininkės iš Šikšnių Kristinos Galminienės kuriamą egzotišką sodą;

Kęstučio Krakio startą Europos autokroso čempionate.

Atsivertę laikraštį rasite ir daugiau naudingos informacijos, rajone vykstančių renginių anonsą, televizijos programą, savaitės receptą ir naujienas iš sporto bendruomenių.

Primename, kad tęsiasi laikraščio prenumeratos akcija antrajam etų pusmečiui. Prenumeratorių laukia dovanos ir loterija.

Gražaus savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą