Penktadienio, gegužės 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: „valstiečius“ valdantieji palieka už borto?

Dalintis:

Penktadienį, 14 valandą, šaukiamame posėdyje naujoji Tauragės rajono savivaldybės taryba tvirtins pirmojo vicemero, tiksliau, vicemerės, kandidatūrą. Kas eis antrojo vicemero pareigas, kol kas neatskleidžiama.

Pamažu aiškėja naujojo Tauragės politinio pasitikėjimo „aparato“ asmenybės. „Tauragės kurjeriui“ pavyko sužinoti, kad iki šiol ištikimai su liberalais ir konservatoriais sutarusių „valstiečių“ jame nebus, nors į valdančiąją koaliciją partija jungsis. Pastarieji jaučiasi įžeisti, o rinkimus triuškinančia pergale laimėjęs Liberalų sąjūdis postais nesitaško.

„Nieko, gyvensiu. Atidirbau savivaldoje 12 metų, labai norėčiau pailsėti. Tris mėnesius galiu atostogauti, tai manau, ta proga pasinaudosiu. Turiu sodybą kaime, atrodo, kad normaliai gyvenau, bet dabar pamačiau, kad visur reikia moteriškų rankų“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo vicemere nebedirbsianti Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Virginija Eičienė.

Apie tai, kas keisis Tauragės politinėje padangėje, skaitykite jau rytojaus „Tauragės kurjeryje“.

Gegužės 5-ąją dar rašome:

Naikins paskutinius likusius sovietinius simbolius;

Kas vadovaus Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešajai bibliotekai;

Ekspertai aiškinasi, dėl ko įskilo vėliavos stiebas;

Kaip elgtis, bankrutavus daugiabučio renovacijos rangovui?

Dacijonų bendruomenė išsirinko naują pirmininką;

Šikšnių gyventojai leis žurnalą;

Atversta byla dėl grasinimų nužudyti;

Sporto naujienos: kas ruošiasi autokroso startui, kuriems sportininkams itin pasisekė Graikijoje ir Roko Baciuškos įspūdžiai iš Meksikos.

Mūsų bendraautorius Henrikas Vaitiekūnas šįkart patars, ką daryti, jei naktimis nepavyksta užmigti, o mėgstantiems pasisukioti virtuvėje pasiūlysime išbandyti pyragėlių su obuoliais receptą.

„Tauragės kurjeris“ linki jums saulėto artėjančio savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą