fbpx

Penktadienio, lapkričio 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: šernų atakos mieste – braunasi jau ir į aptvertus kiemus

Dalintis:

Tauragės mieste šeimininkaujantys šernai jau sunkiai ką begali nustebinti, tačiau visą savo amžių miesto centre gyvenanti senjorė Salomėja negalėjo patikėti savo akimis – kiemo tvora miško žvėrims buvo nė motais. Čia aiškėja ir itin nemaloni tiesa: jei ūkininkai gali pretenduoti į šernų pridarytos žalos atlyginimą, tai privačių teritorijų, kuriose draudžiama medžioti, gyventojai jokių kompensacijų net tikėtis negali. Ką daryti?

Penktadienio numerio vedamajame perskaitysite ne tik ką žurnalistei Mortai Mikutytei papasakojo nuo šernų nukentėję tauragiškiai, bet ir valdžios atstovų nuomones – ko gi šie laukiniai gyvūnai taip braunasi į miestą?

Atsivertę „Tauragės kurjerį“ sužinosite ir apie būsimosios Tauragės multifunkcinės arenos statybas. Pagaliau paaiškėjo preliminari statybų kaina – ji įspūdingesnė nei galite įsivaizduoti.

Savivaldybė ir toliau deda pastangas patenkinti socialinių būstų poreikį. Kodėl vietoje dviejų butų įsigytas vos vienas – domėjosi Violeta Karaliūnaitė.

Laikraščio puslapiuose rasite ir išskirtinį reportažą iš Tauragės ligoninės kovidinio skyriaus. Kaip jaučiasi koronavirusu susirgę ligoniai, ką kalba vakcinuoti ir nevakcinuoti tauragiškiai, susidūrę su neprognozuojamu virusu – skaitykite jau rytoj.

Taip pat skaitykite:

Pabrango malkinė mediena – žmonės ją perka ir žalią;

Miškininkai iš miško nebespėja vežti atliekų;

Prekeivis automobiliais bausmės išvengė, bet žalą turės atlyginti;

Batakių krašto deimantui – vargonams būtina restauracija.

Straipsnyje rasite ir mūsų kolegos Henriko Vaitiekūno apžvalgą – ji kaip visada unikali ir įspūdinga: numanote, kas atsitiktų, jei Žemėje gyventojų ne 9, o 16 milijardų žmonių?

Kviečiame prenumeruoti „Tauragės kurjerį“ ateinantiems metams: skaitykite ir žinokite! Jaukaus savaitgalio.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą