Penktadienio, liepos 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: abiturientų „kančios“ baigėsi, šimtukų – 13

Dalintis:

Antradienį paskelbti visų brandos egzaminų rezultatai. Šiemet tauragiškiai pelnė 13 šimtukų. Dar septynis aukščiausius įvertinimus gavo Tauragės „Versmės“ gimnazijos tarptautinio bakalaureato abiturientai.

Nors du šimtukus pelniusi versmiškė Vita Mineikytė savo rezultatu džiaugiasi, tačiau atskleidė, kad egzaminų sesijos metu kilo nesklandumų – anglų kalbos egzamino klausymo užduoties buvo neįmanoma girdėti. Merginos tėtis problemą įžvelgia ir matematikos mokymo procese.

Kokios problemos egzaminų sesijoje buvo įvardytos ir ką į jas atsakė Švietimo ir sporto skyriaus atstovai bei kas Tauragės rajone gavo daugiausia šimtukų – skaitykite jau rytoj atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Taip pat penktadienio laikraštyje perskaitysite:

Tauragėje įkurtas Regionų partijos skyrius;

imtis milijoninių statybų rangovai neskuba – arenos konkursas sustabdytas;

kondicionieriai – ir valdininkams, ir moksleiviams;

įtaria, kad sklypą skandina Centro turgaus kaimynystė;

ąžuolais pilies kiemelyje rūpinsis privati bendrovė;

šaltiniai Meilės alėjoje nerimsta – randasi naujų įgriuvų.

Laikraštyje rasite ir naujienas iš teismo salės, mūsų šmaikščiojo kolegos Henriko Vaitiekūno apžvalgą (ar žinote, ant kurio riešo nešioti laikrodį?), talentingų tauragiškių laimėjimus. Be abejo, bus ir gardaus pyrago receptas savaitgaliui paskaninti.

Primename, kad jau paskutinės dienos, kai galite pasinaudoti akcija ir užsiprenumeruoti „Tauragės kurjerį“ trečiajam metų ketvirčiui pigiau.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą