Penktadienio, liepos 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: gelbės atliekų tvarkytojus – rinkliava brangs nuo sausio

Dalintis:

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro auditą gegužę atlikęs nepriklausomas auditorius „TAXLink auditas“ konstatavo – finansinė padėtis keturių apskrities savivaldybių įsteigtoje įmonėje tapo grėsminga ir kelia didelių abejonių dėl galimybių tęsti veiklą. Vienintelė išeitis – didinti atliekų tonos sutvarkymo kainą ir rinkliavą gyventojams bei įmonėms.

Prieš savivaldos rinkimus vietos politikai to padaryti neišdrįso, o šiemet dėl didžiulio finansinio minuso įmonės vadovą apkaltino nekompetencija. Meras Dovydas Kaminskas patvirtino – nuo 2024-ųjų sausio rinkliava gyventojams didės.

„Kasmet, pasibaigus trims metų ketvirčiams, turime teikti prognozuojamą vienos tonos atliekų sutvarkymo kainą. Tą darome kiekvienais metais. Pateikėme savivaldybėms ir pernai. Prašėme, kad patvirtintų apie 120 eurų už toną. Bet niekas – nei Tauragės taryba, nei kas kitas šito klausimo nesvarstė“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro vadovas Virginijus Noreika.

Visą straipsnį apie tai, kiek kitais metais gali tekti mokėti už atliekas, skaitykite jau rytojaus „Tauragės kurjeryje“.

Penktadienio „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Dėl žuvitakio įrengimo Balskų užtvankoje aistros neslopsta;

Ar patvirtinus naują higienos normą, iš čiaupų tekės karštesnis vanduo?

Sosnovskio barščiai Tauragės krašte dar neišnyko;

Liudas Mikalauskas: „Kai išvažiuoju atostogauti, net negalvoju apie jokį koncertą“;

Gelbėjimo priemones paliks ir neoficialiuose paplūdimiuose;

Sena įranga išvežta – Pilies aikštėje stato naują žaidimų aikštelę;

Lankytojams atidaromas apžvalgos bokštas-regykla.

Henrikas Vaitiekūnas šį penktadienį atskleis neįtikėtinos statistikos, o šeimininkių ir šeimininkų laukia puikaus vasariško pyrago receptas.

Dėkojame, kad esate su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą