Penktadienio, vasario 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: ant laukų liejasi ūkininkų pyktis

Dalintis:

Jau savaitę Tauragės apskrities pienininkai palaiko bendraminčius visoje Lietuvoje ir dalyvauja masinėje protesto akcijoje: supirkėjams neparduoda pieno dėl drastiškai sumažintų supirkimo kainų. Per dieną į laukus, kanalizaciją Tauragės rajono ūkininkai išpila apie 30 tonų pieno.

Šviežias pienas dalijamas visiems norintiems, o tokių prie ūkininkų namų slenksčių – būriai. Kokius nuostolius patiria rajono žemdirbiai, ar palaiko juos tauragiškiai ir kada protesto akcija bus baigta – sužinosite rytojaus numeryje.

Penktadienio laikraštyje dar rašome apie:

nelaimę Žalgirių gimnazijoje: per pamoką sukniubo paauglys. Moksleiviai kalba, kad sąmonę bendramokslis prarado prieš pamoką rūkęs elektroninę cigaretę su neaiškios kilmės medžiagomis;

naująjį Tauragės apskrities policijos komisariato vadą: Raimondas Vaitkevičius įsitikinęs, kad policijos reforma duos naudos pareigūnų darbui ir visuomenės saugumui;

migruojančioms žuvims atveriamą Balskų užtvanką: žuvitakį įrengti privalu iki 2027-ųjų;

neprižiūrimą Jocių atodangą ir jos likimą;

padidintą finansavimą vaikų dienos centrams ir naujienas iš bendruomenių, o taip pat kultūrinių renginių apžvalgas.

Penktadienio laikraštyje rasite ir bendradarbio Henriko Vaitiekūno užduotis penktadienio vakarui, suomiškos pynės receptą, sudoku ir kitų aktualių žinių.

Gražaus savaitgalio! Ačiū, kad skaitote „Tauragės kurjerį“. Jei turite naujienų, mes jus išklausysime. Užsukite į redakciją Dariaus ir Girėno g. 9 arba paskambinkite telefonu 8 605 19 276.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą