Penktadienio, vasario 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: „baltųjų rūmų“ galva atsisveikina – grįžta į verslą

Dalintis:

„Baltuosiuose rūmuose“ – netektis. Vasario 8-osios vakarą Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis pranešė paliekantis pareigas ir išeinantis dirbti į privatų sektorių. Ir M.Petraičio artimiausi bendražygiai, ir politiniai priešininkai tvirtina, kad šis jo sprendimas jiems buvo labai netikėtas. Kas galėtų sėsti prie savivaldybės administracijos vairo, meras Dovydas Kaminskas tikina dar nežinantis, o štai nepartiniai nesikuklina – jei liberalai neras tinkamo žmogaus, jie mielai pasiūlys savo kandidatą.

„Kandidatas dar nėra aiškus, kalbėjau su keliais žmonėmis apie galimybę eiti administracijos direktoriaus pareigas. Neapsiribojame partijos nariais, gali būti ir partijai nepriklausantis žmogus“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakys meras Dovydas Kaminskas.

Apie visus nustebinusį sprendimą trauktis iš pareigų „Tauragės kurjeris“ paklausė paties M.Petraičio. Sužinosite, ką „baltiesiems rūmams“ siūlo nepartiniai, ko išeinančiam direktoriui linki socialdemokratai ir kas bent laikinai pakeis M.Petraitį.

Skaitykite rytojaus vedamajame.

Penktadienio numeryje – ir daugiau krašto naujienų, kurių nerasite jokiame kitame žiniasklaidos kanale: koks naujas prekybos tinklas ateina į Tauragę ir kaip atrodo duris netrukus atversianti parduotuvė; kiek iš tikrųjų tauragiškių serga COVID-19 ir kodėl Statistikos departamento skelbiami duomenys gali būti netikslūs; vieno automobilio remonto istorija – kodėl ji baigėsi griovyje ir sulaužytais kaulais; į ką pirmiausia reikia kreiptis, jei jūsų bute šalta; kaminkrėtys Benediktas papasakos ne tik apie tai, kokie katilai geriausi, bet ir kodėl jis myli tokį suodiną darbą; sužinosite, kaip šiemet švęsime Vasario 16-ąją, ir, žinoma,  sušvelninto karantino naujienas – kas atveria duris, o kam dar teks palaukti bei ką apie tai mano tauragiškiai.

Jūsų dėmesio tikisi Rimvydas Valatka. „Jauną Lietuvos demokratiją pamynusiam, net įsakymo ginti šalies laisvę nedavusiam ir pabėgusiam diktatoriui A.Smetonai Vilniuje bus pastatytas paminklas“, – drąsu, juolab prieš pat Vasario 16-ąją.

O štai Henrikas Vaitiekūnas drauge su viena televizija virs sriubą. Ar skanią, sužinosite, tik atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Ir kaipgi be recepto – artėjant Užgavėnėms, kurios šiemet sutampa su Valstybės gimtadieniu, pats metas ką nors gardaus iščirškinti.

Savaitgalį žada šiltesnį, linkime jo smagaus ir įdomaus. Žinoma, su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą