Penktadienio, vasario 14-osios, „Tauragės kurjeryje“: Kęsto Komskio versle – netikėtas bankrotas ir bedarbiai investuotojai

Dalintis:

Donatas G. gyvena mažame bute Pagėgių pasienio užkardos apylinkėse. Jau kurį laiką šis vyras – bedarbis, duonai prisiduriantis iš atsitiktinių ūkio darbų. Tačiau kartu jis ir verslininkas – vietos politiko Kęsto Komskio partneris. Tik pats Donatas teigia apie tai nežinojęs. Smalsu, kaip taip gali būti? – skaitykite „Tauragės kurjerį“.

Tai pirmasis bendras tiriamosios žurnalistikos centro „Siena“ ir „Tauragės kurjerio“ darbas. Antradienį „Tauragės kurjerio“ redakcija ir šio centro įkūrėjas, gerai Lietuvoje ir už jos ribų žinomas žurnalistas Šarūnas Černiauskas sukirto rankomis – iš Tauragės į plačiąją žiniasklaidą pasklis dar ne viena tiriamosios žurnalistikos atkapstyta istorija. Kas yra „Siena“ ir joje dirbantys žmonės, kodėl žiniasklaidos grandai vis dažniau atsigręžia į regionus ir kokios naudos tai atneš Tauragei, sužinosite jau netrukus.

Batakių mokyklos direktoriui – dar vienas kaltinimas. Pedagogas sako jau pavargęs varstyti teismų duris. Tačiau tenka. Apie tai, ką jis padarė ar nepadarė šįkart, – penktadienio numeryje.

Šypsokitės, jus filmuoja – skelbiama, kad mieste daugės vaizdo kamerų. Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras pasiryžęs sučiupti šiukšlintojus, be skrupulų į naująsias konteinerių aikšteles velkančius atliekas, kurios ten neturėtų būti paliekamos. Kaip ir kuriose miesto vietose atliekų sergėtojai tai darys, pranešime penktadienį.

Istorijos ir kraštotyros priedas „Taurragis“ šįkart papasakos neįtikėtiną ir niekur iki šiol neskelbtą iš Tauragės kilusio Dovydo Epšteino istoriją. Kaip atrodė Tauragė XIX amžiaus pabaigoje? Ką valgė ir kaip rengėsi to meto tauragiškiai? Kodėl daugybė jų emigravo, kas į Ameriką, kas į Angliją?

„Vėlyvu metu miestas buvo aklinai tamsus. Šaligatvių nebuvo, todėl pusę kelio tekdavo bristi per vandenį ir purvą“, – tai tik vienas iš daugelio Dovydo užrašytų prisiminimų, kuriuos archyve atkapstė žurnalistas Alvidas Jancevičius.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kiek išgrobstytų lėšų savivaldybei jau grąžino buvusi Martyno Mažvydo progimnazijos finansininkė, kiek naudingos populiariausios dietos, kaip pastarąją savaitę sekėsi rajono sportininkams ir kuriems Tauragės moksleiviams nusišypsojo sėkmė laimėti nacionalinį IT konkursą, – jau tuoj atkeliaus į jūsų pašto dėžutes. Šmaikštusis Henrikas Vaitiekūnas šįkart aptars „Eurovizijos“ atranką (skaitydami tikrai nusišypsosite ir ne kartą), o pasaulio įvykio apžvalgininkas Linas Kojala atvirai papasakos apie turbūt aktualiausią šių dienų baimę koronavirusą ir jo pasekmes tiek mums, tiek pasauliui.

Malonaus skaitymo!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą