Pirmajame 2022 metų „Tauragės kurjerio“ numeryje: pirmas Tigro metų tauragiškis gyvens Stirbaičiuose

Dalintis:

Pirmasis šiemet Tauragės Akušerijos-ginekologijos skyriuje gimęs kūdikis gali būti ir pirmasis Lietuvoje. Šilališkis Ajus gimė iškart po naujametinių fejerverkų – sausio pirmąją, 1.41 val. Pirmasis 2022-ųjų tauragiškis Leonas pasaulį pasveikino sausio 2-ąją, 18.23 val. Gydytojai džiaugiasi, kad abu berniukai sveiki ir pirmadienį jau buvo pasiruošę keliauti į namus.

„Pagimdžiau labai greitai, nors buvo planuota, kad į ligoninę turėčiau atvykti sausio 10-ąją“, – vakar dar ligoninėje „Tauragės kurjerio“ žurnalistėms pasakojo mažojo Leono mama.

Kiek pernai gimė mažųjų tauragiškių, ar šie duomenys mažėjantys, ar augantys, kiek 2021-aisiais fiksuota mirčių, sužinosite atsivertę pirmąjį „Tauragės kurjerio“ numerį.

Antradienį dar perskaitysite:

Pirmasis metų projektas – pėsčiųjų takas į Jovarus;

„Dainų dainelės“ konkursui beveik pasiruošta – tetrūksta kelių potėpių;

2022-uosius tauragiškiai pasitiko smurtu ir traumomis;

Kaimynams niekaip nepavyksta užkasti karo kirvio;

Mokytojas Gediminas Marozas: „Bijau, kad mokyklą reformuosim nuolat“;

Naujametinė projekcija sulaukė prieštaringų vertinimų.

Šiame numeryje jūsų laukia krašto istorijos priedas „Tauro ragas. Nepapasakotos istorijos“ – prisiminsime prieš 209-erius metus pasirašytą Tauragės konvenciją, o žurnalistas Eugenijus Skipitis mums liūdnai papasakos apie šlapią angelą ant šių metų sausio slenksčio.

Žinoma, pirmajame numeryje rasite ir Tigro metų horoskopą visiems Zodiako ženklams.

Tikėkimės, kad šie metai visiems mums bus geresni nei praėjusieji. Dėkojame, kad prenumeruojate „Tauragės kurjerį“, kad ir šiemet būsite su mumis. Labai džiaugiamės, kad mūsų skaitytojų ratas gausėja – šiemet jų net 200 daugiau nei pernai.

Ačiū jums!

O kas pamiršote užsiprenumeruoti – ne bėda: prenumeratos akcija vyksta ir sausį. Laukiame jūsų redakcijoje, Dariaus ir Girėno g. 9.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą