Pirmajame vasaros „Tauragės kurjerio“ numeryje: turgus už beveik milijoną – kada atidarymas?

Dalintis:

Beveik milijoną eurų atsiėjęs centrinės Tauragės miesto turgavietės, dabar jau turinčios oficialų Centro turgaus vardą, remontas baigiasi. Savivaldybė rengia naujųjų prekyvietės kioskų nuomos aukciono sąlygas ir jį skelbti planuoja jau šį mėnesį.

„Tauragės kurjerio“ kalbinti prekybininkai, sužinoję pradines kioskelių nuomos kainas, liūdnai šypsojosi – labai brangu, bet niekur nedingsi – mokėti teks. O valdininkai išdidžiai praneša – Centro turgus taps viena gražiausių prekybos vietų mieste.

„Dabar kaip tik ruošiame sąlygas. Taryba nustatė minimalią nuomos pradinę kainą, o jau kai vyks konkursas, žiūrėsim. Mažiau būti negali, o išnuomota bus tiems, kas pasiūlys daugiau“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo savivaldybės atstovė.

Visą straipsnį skaitykite jau rytojaus numeryje.

Pirmajame vasaros numeryje dar perskaitysite:

Visą savaitgalį Tauragės švęs 515-ąjį gimtadienį – išsami šventės programa;

Pirmas „krikštas“ – lietuvių kalbos egzaminas abiturientų neišgąsdino;

Kodėl uždaromas Tauragės baseinas;

Tauragėje apsistojusiems ukrainiečiams sunkiai sekasi rasti kur gyventi;

Sporto naujienos: autokrosas ir futbolo veteranų sėkmė;

Vėl startuoja Vasaros skaitymo iššūkis – galite laimėti įspūdingų prizų.

Jūsų dėmesio tikisi mūsų bendraautorius Henrikas Vaitiekūnas, papasakosiantis apie naująją TV laidą „ne (Viskas) įskaičiuota“. O šeimininkams ir šeimininkėms siūlome išbandyti puikų vasaros receptą – rabarbarų pyragas tikrai pradžiugins ir jus, ir jūsų svečius.

Ačiū, kad esate kartu.

Prenumeratos skyriaus tel. 8 677 04 424. Antrojo pusmečio prenumeratos akcija tęsiasi, galite laimėti nepakartojamą dovaną!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą