Rokas Baciuška iškilmingai sutiktas pilies kiemelyje

Dalintis:

Andalūzijos ralyje užbaigęs dalyvavimą Pasaulio ralio reidų čempionate, Rokas Baciuška savo klasėje iškovojo Pasaulio čempiono titulą. Tituluotas tauragiškis gimtajame mieste pasitiktas gausybe aplodismentų.

Šįvakar 17 val. pilies kiemelyje susibūrė lietaus nepabūgę tauragiškiai. Nuskambėjus choro „Glorija“ atliekamam kūriniui bei aidint orkestro ritmui, įvažiavo Roko Baciuškos bagis. Lenktynininkas pasitiktas galybe aplodismentų.

Ant scenos užlipęs sportininkas suskubo demonstruoti ir laimėtą taurę. O meras Tauragės vardą garsinantį 22-ejų R.Baciušką apdovanojo ąžuolo lapų vainiku.

Taip pat tarti žodį pakviestas ir pagrindinis jauno lenktynininko rėmėjas – jo tėtis Giedrius Baciuška. Kartu su juo atėjo ir visa šeima.

– Po Dakaro atsirado dėmesys, žinomumas. Tikėjomės, kad atsiras daug rėmėjų, kurie padės Roko svajonę įgyvendinti, – apie sūnaus svajonę dalyvauti visuose Pasaulio čempionato etapuose kalbėjo G.Baciuška. – Tačiau užklupus karui, kurio niekas negalėjo numatyti, pasidarė sunku gauti rėmimą ir tęsti svajonės įgyvendinimą. Bet su karu pasinaikino ir vienas Pasaulio čempionato etapas, kuris turėjo vykti Kazachstane. Ir visi trys etapai nusikėlė į rudenį. Toliau siekėme tą svajonę įgyvendinti ir mums pavyko tą padaryti. Šiandien turime Lietuvos istorijoje pirmą Pasaulio čempioną ir jis yra iš Tauragės.

Primename, kad šių metų pradžioje Rokas Baciuška garsiajame Dakaro ralyje užėmė neįtikėtinai aukštą trečiąją vietą ir į Tauragę parvežė garsiąją beduino statulėlę. Tąkart jis paskelbtas geriausiu naujoku, o minėta statulėlė – vienintelė Lietuvoje.

Vėliau jis dalyvavo Abu Dabio lenktynėse, kur iškovojo antrąją vietą, o Maroko ralyje tapo nugalėtoju. Praėjusį savaitgalį Andalūzijos raliu baigėsi Pasaulio ralio reidų čempionatas, kur R.Baciuška įėjo į Lietuvos autosporto istoriją, tapęs savo klasės nugalėtoju.

Taip pat skaitykite:

Rokas Baciuška laimėjo Pasaulio čempionatą

Rokas Baciuška: „Svarbiausia – likti tauragiškiais“

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą