Rytojaus, gegužės 20-osios, „Tauragės kurjeryje“: infliacijos kaina – brangsta beveik viskas

Dalintis:

40 centų daugiau už cukrų, 20 centų daugiau už puskepalį duonos ir bent euru pabrangusi mėsa. Didžiausia šio šimtmečio infliacija, ekonomistų skaičiavimu, Lietuvoje dar tik įgavo pagreitį. Pandemijos ir karo Ukrainoje ekonomines pasekmes labiausiai jaučiantys vargingiausiai gyvenantys tauragiškiai taupyti pradėjo maisto sąskaita.

Kokios kainų šuolio prognozės artimiausiems mėnesiams, kiek mokėsime už vandenį ir šildymą – sužinosite rytojaus numeryje.

Penktadienio laikraštyje dar rašome apie:

Jurgitą Vaitkevičienę, pradėjusią darbą Tauragės apylinkės teisme: kokių bylų imsis teisėja ir kaip ji vertina savo darbą;

senjorus, garbingame amžiuje vis dar sėdančius už automobilio vairo. Šią savaitę avarija vienoje pagrindinių miesto gatvių sukėlė diskusiją: vyresni vairuotojai kelyje – pavojus ar patirtis;

permainas Pagėgių kultūros centre: kodėl pareigas paliko Sigitas Kancevyčius;

talką, kurią jau šeštadienį organizuoja miškininkai;

kokią viešųjų erdvių perspektyvą Tauragei piešia žymiausi šalies urbanistai;

„Versmės“ gimnazistų sėkmę pirmą kartą vykusiame Demokratijos žinių konkurse;

mokytojų senjorų jubiliejų.

Penktadienio laikraštyje rasite ne tik savaitės televizijos programą, bet ir bendraautoriaus Henriko Vaitiekūno mintis apie vaistą, išgydanti meilę, šaltos ridikėlių sriubos receptą, miesto šventės programą ir daug naudingos informacijos apie savaitės įvykius.

Šilto, jaukaus ir saugaus savaitgalio.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą