fbpx

Savivaldybė tikisi Roką Baciušką išvysti Dakare

Dalintis:

Tauragės rajono taryba skyrė 15 000 eurų lenktynininkui Rokui Baciuškai, besiruošiančiam debiutuoti Dakaro ralyje. Kai kurie tarybos nariai sako, kad tai vienintelis sportininkas, garsinantis Tauragę visame pasaulyje.

Prieš mėnesį vienoje stipriausių pasaulyje T4 klasės komandoje „South racing“ važiuojantis tauragiškis Rokas Baciuška pirmą kartą sportinį bagį pristatė gimtojo miesto žmonėms. Būtent tada lenktynininkas užsiminė rajono valdžiai, kad norint važiuoti Dakare jam trūksta lėšų. 21-erių lenktynininkas prasitarė, kad svarbus bet koks indėlis, net ir 500 eurų.

– Kartais rėmėjams atrodo, kad sportininko neišgelbės 1000 ar 2000 eurų, bet tai netiesa. Kartais to tūkstančio tiesiog gali pritrūkti, – sakė nuo devynerių metų prie sportinio režimo pripratęs tauragiškis.

Tauragiškio komanda pateikė prašymą savivaldybei dėl reprezentacinio sporto klubo rėmimo ir laukė tarybos sprendimo. Komanda paprašė 15 000 eurų – mažosios investicijų dalies norint važiuoti Dakare.

Tarybos komitetų posėdžiuose svarstyta, ar užteks tiek pinigų lenktynininkui pasiruošti ir netgi siūlyta pridėti papildomų lėšų. Dėl finansinės paramos balsavo 23 tarybos nariai ir pinigai paskirti vienbalsiai.

Rokas Baciuška. Mortos Mikutytės nuotrauka

Paklaustas, kaip ruošiasi varžyboms, R.Baciuška pripažino, kad kasdienybė tapo rutina be griežtos dienotvarkės.

– Neturiu griežto režimo, bet bėgioju, treniruojuosi. Tuo pat metu dirbu tėčio įmonėje, dar kuriu savo verslą. Norint sportuoti, reikia finansų, reikia ir jais pasirūpinti. Aš tiek metų prie vairo tik tėvų palaikymo ir jų finansinio paskatinimo dėka. Pradėti važiuoti be jokio finansavimo vargu ar įmanoma, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo 2018 metų Europos ralio kroso čempionas.

Beje, Europos taurę jis norėtų pakeisti kita – pasaulio čempiono taure.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą