Su priekaba virto ir elektros stulpas

Dalintis:

Vytauto gatvėje eismas stringa dėl apvirtusios priekabos su grūdais. Nuo geležinkelio atvažiuojantiems pravažiavimo nėra.

Bendruoju pagalbos telefonu 112 iškvietimas gautas apie 10.30 val. Pranešta, kad Vytauto gatvėje, ties sankryža su K.Jauniaus gatve, apsivertė traktorius su grūdais.

Į įvykio vietą išskubėję ugniagesiai suskubo užtverti kelią. Nuo centro Vytauto gatve važiuojantys automobiliai buvo nukreipiami sukti pro K.Jauniaus gatvę. O atvykstantys nuo Tremtinių kelio turėjo sustoti – jiems pravažiavimo nebuvo.

Įvykio metu traktorius neapsivertė. Virto tik priekaba su grūdais, kliudydama elektros stulpą, kuris virto žemėn. Spėjama, kad nelaimė galėjo įvykti sprogus priekabos padangai ar šiai tiesiog atsikabinus nuo traktoriaus – bus tikslinama.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Ugniagesių teigimu, traktorius važiavo Vytauto gatve nuo centro. Tačiau dar praėjusią savaitę rašėme apie tai, kad nuo sankryžos su K.Jauniaus gatve, toliau krovininiams automobiliams, o taip pat ir traktoriams, važiuoti draudžiama. Tačiau akivaizdu, kad naujus kelio ženklus pastebi ne visi. Užtvėrus kelią atvažiuojantiems nuo Tremtinių kelio, eilėn stojo ir dar vienas traktoriaus vairuotojas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą