fbpx

Tauragiškė Meidė Šlamaitė tapo „Lietuvos balso“ laimėtoja

Dalintis:

Šiandien įvyko grandiozinis „Lietuvos balso“ finalas, kuriame tarp keturių dalyvių pasirodė ir tauragiškė Meidė Šlamaitė. Žiūrovų balsavimas lėmė, jog ji ir tapo projekto nugalėtoja.

Keturis „Lietuvos balso“ aštuntojo sezono dalyvius į finalą atvedė keturi mokytojai – Monika Liu, Donatas Montvydas, Monique ir Justinas Jarutis. Būtent su garsiąja Monique nuo pat projekto pradžios dirbo tauragiškė Meidė Šlamaitė.

Paskutinis etapas į laimėjimą prasidėjo dar šią savaitę, kai Youtube pasirodė atlikėjų įrašytos dainos. Daugelis Youtube klausytojų liko sužavėti jos kūrybos daina „Monstras“, kuri per savaitę sulaukė daugiau nei 134 tūkst. peržiūrų.

Meidė Šlamaitė. „Lietuvos balsas“ nuotrauka

Šiemet pagrindinis projekto prizas – 15 tūkst. eurų bei kontraktas su „Elitaz Music“ bei „Universal Music“.

Žiūrovai aktyviai balsavo visos laidos metu. Ilgai pirmavusi Meidė galiausiai pateko į superfinalą kartu su Donato Montvydo finaliste Liepa. Būtent ji surinko daugiausiai balsų iš Youtube peržiūrų, mat jos daina „Truputį“ sulaukė daugiau nei 141 tūkst. peržiūrų. Ji šiandienos finalą pradėjo su 30 proc. balsų, o Meidė – su 29 proc. balsų.

Meidė Šlamaitė. Briedis už kadro photography

Ant scenos abi atlikėjos atliko savo dainas, po kurių buvo stabdomas balsavimas ir paskelbta, kad Meidė Šlamaitė tapo nugalėtoja, surinkusi daugiau nei 64 proc. žiūrovų balsų. Sunkiai rinkusi džiaugsmo žodžiu galiausiai ant scenos ji atliko ir savo kūrybos dainą „Monstras“.

Žiūrovų palaikymo laukia ir dar vienas tauragiškis – Justinas Mejeris dalyvaujantis projekte „Didysis šou burbulas“. „Tauragės kurjerio“ šaltiniai teigia, kad tauragiškių kitą savaitę išvysime ir projekte „Lietuvos balsas. Vaikai“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą