fbpx

Užsikrėtus pacientui tyrimai atlikti ir personalui

Dalintis:

Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pacientui diagnozuotas koronavirusas. Ištirtas ir visas šios gydymo įstaigos personalas.

Koronavirusas įsisuko į Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę. Šios įstaigos vadovas Antanas Guobys atskleidė, kad COVID-19 susirgęs pacientas sunkiai vaikšto, turi nemenkų sveikatos problemų. Kelis kartus per savaitę jis buvo vežamas dializei į Tauragėje šias paslaugas teikiančią kliniką. Jau siaučiant koronavirusui jis buvo vežamas ir į Klaipėdos medicinos įstaigas. Būtent todėl Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė iš anksto ėmėsi atsargumo priemonių ir apgyvendino jį vienvietėje palatoje. Nustačius koronaviruso infekciją, pacientas tolimesniam gydymui perkeltas į Klaipėdą.

Šią savaitę bus ištirti visi šios ligoninės pacientai.

Jau patikrintas Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalas. Kokie tyrimų atsakymai ir keliems ligoninės darbuotojams teko saviizoliuotis, skaitykite rytojaus „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Susisiekti su dializes Tauragėje atliekančiu hemodializės centru „Nefrida“ nepavyko.

Tauragės rajono savivaldybė informavo, kad šią savaitę pradedami testuoti visų Tauragės rajono globos įstaigų darbuotojai. Iš viso 367 žmonės.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą