fbpx

Čempionatas išaiškino nugalėtojus

Dalintis:

Pasibaigė Pagėgių savivaldybės šachmatų ir šaškių čempionatas, išaiškinęs šių sporto šakų nugalėtojus. Šachmatų varžybose dalyvavo 10 šios intelektualios sporto šakos mėgėjų. Trečiąją prizinę vietą užėmė S.Pūkys. Dėl pirmosios ir antrosios vietų vyko intensyvi kova. Pretendentams surinkus po vienodą taškų skaičių, buvo žaidžiama papildoma partija. Sužaidus šią partiją išaiškėjo čempionato nugalėtojas. Pirmąją vietą užėmė R.Abarciumian, antras liko L.Jakutis.
Šaškių čempionate dalyvavo 6 žaidėjai. VšĮ Sporto ir turizmo centras direktorius Edvinas Kuncaitis „Pagėgių žinioms“ sakė, jog smagu, kad šiose varžybose prie šaškių stalų jau atsirado jaunimo. Jauniausiam čempionato dalyviui – T.Džiaugiui iš Lumpėnų – dar tik 15 metų. Šaškių čempionato nugalėtoju tapo V.Valainis, antras liko P.Valužis, trečias – S.Šilinskas. Stoniškių pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko tinklinio turnyras J.Balandžio taurei laimėti. Dalyvavo 4 komandos. Pirmąją vietą iškovojo Stoniškiai, antrąją – Pagėgių papildomojo ugdymo mokyklos 1-oji komanda, trečiąją – Šilgaliai, ketvirti liko Pagėgių papildomojo ugdymo mokyklos 2-oji komanda.