Pasieniečiai išplatino pranešimą apie naują originalų būdą, kaip per Nemuną iš Rusijos parsigabenti rūkalų. Naujovės autoriai – tauragiškiai. Bent jau tie, kurie įtariami kontrabandos per sieną gabenimu. Jų metodas pavadintas „dvyniais“.
Sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad Pagėgių pasieniečiai perprato tauragiškių sumanymą ir surengė kontrabandininkams pasalą. Įtarta, kad žvejus imituojantys asmenys valtimis gali gabenti kontrabandinių prekių. Pareigūnų įtarimai pasitvirtino.Vienas tauragiškis žvejoti Nemune iš guminės valties Bardinų užkardoje užsiregistravo trečiadienį ryte. Po pietų pasieniečiai pastebėjo identišką guminę valtį, atplaukiančią iš Rusijos pusės. Susigretinusios valtys trumpam niro į krūmus, vyrai apsikeitė valtimis ir perkabino valčių registracijos numerius. Netrukus vyrai savomis valtimis pasuko savo krantų link. Lietuvos krante tauragiškio jau laukė pasieniečiai. Guminėje „žvejo“ valtyje aptikta 4 tūkst. pakelių cigarečių „Saint George’ ir 1500 pakelių cigarečių „Compliment Super Slim“. Kartu su valtį į Lietuvą parvairavusiu vyru buvo sulaikyti dar du tauragiškiai ir du jų automobiliai.Pagėgių rinktinėje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Parengta pagal VSAT inform.
Tauragiškiai atrado naują kontrabandos būdą
Dalintis:
Žymos:
Dalintis:
Pranešk naujieną
Prenumerata
Kontaktai