Aiškėja „Tauragės“ sudėties kontūrai

Dalintis:

Artėjant sezono pradžiai Tauragės krepšinio ekipa pradėjo komplektacijos darbus. Kitą sezoną RKL A divizione besivaržysianti komanda „Facebook“ puslapyje paskelbė apie naujus ir sutartis pratęsusius komandos narius.

Atsisveikinę ir padėkoję už darbą treneriui Karoliui Abramavičiui tauragiškiai paskelbė, kad jau turi susitarimą su nauju treneriu Šarūnu Zablockiu. Kaunietis, dirbęs Kauno „Žalgirio“ sistemoje, jaunas ir ištroškęs pergalių – taip galima apibūdinti naująjį ekipos strategą.

Kiek vėliau klubas paskelbė apie naujoką, atvykstantį iš kaimyninės Šilalės, – Martyną Šeputį. 26-erių metų gynėjas praėjusį sezoną atstovavo NKL rungtyniavusiai Šilalės „Lūšies“ komandai.

„Tauragė“ taip pat išsaugojo ilgametį kapitoną Tadą Rapolavičių ir praėjusio sezono pagrindinį komandos „varikliuką“ Liną Krivicką.

Ankstesnįjį sezoną dėl koronaviruso nutraukus RKL čempionatą tauragiškiai turnyrinėje lentelėje su 18 pergalių ir 12 pralaimėjimų užėmė VI vietą. Sulaukus pirmųjų „pirkinių“ ir trenerio paskelbimo komandos komplektacijos kryptis nuteikia optimistiškai – tikimasi, kad Tauragė vėl turės klubą Nacionalinėje krepšinio lygoje.

Parengė Rimantas Cemnalianskis

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą