Autobusų stoteles papuoš ir mažoniškio piešinys

Dalintis:

Lietuvos automobilių kelių direkcija skelbia, kad pagaliau paaiškėjo jų inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2020“ nugalėtojai. Jais tapo septintokė Austėja iš Šalčininkų rajono Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, Kauno rajono Samylų seniūnė Jolita, Utenos meno mokyklos auklėtinė Adelė, trečios klasės mokinukė Sofija iš Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos, septintokas Tadas iš Tauragės savivaldybės Mažonų vaikų dienos centro „Po stogu“ ir aštuntokė Darija iš Rietavo socialinių paslaugų centro vaikų užimtumo grupės „Būk mano draugas“.

Konkurso metu Lietuva buvo suskirstyta į tris teritorijas ir kiekvienoje teritorijoje laimėtojais išrinkta po du labiausiai temą atspindinčius piešinius, kurie iki šiemet spalio mėnesį bus perpiešti ant autobusų stotelių paviljonų. Pranešama, kad konkretūs paviljonai bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąjį rajoną, vietovę.

Pranešime spaudai skelbiama, kad šiais metais konkurse aktyviai dalyvavo ne tik mokiniai, kurie tradiciškai visada yra aktyvūs, bet sulaukta ir suaugusiųjų pieštų darbų. Konkurse varžėsi 279 dalyviai iš visos Lietuvos.

Konkursu siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose elgtis atsakingai, rinktis saugų greitį, segėti saugos diržus, būti atidiems kelyje, dėvėti atšvaitus, nenaudoti vairuojant mobilaus telefono, nevairuoti apsvaigus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų skiltis išjungta.