Baseine išnuomotas sulčių baras

Dalintis:

Tauragės baseinas jau parengtas atidarymui, o praėjusią savaitę įvyko ir sulčių baro nuomos konkursas. Šis baras veiks baseino fojė.

12,56 kv. m ploto patalpų nuomos konkursą skelbė Tauragės rajono savivaldybė. Konkurso sąlygose skelbiama, kad išnuomojamose patalpose turi būti teikiamos maitinimo paslaugos, jokia kita veikla negali būti vykdoma. Karšto maisto gamyba išnuomojamose patalpose draudžiama. Nuomos terminas – 5-eri metai su galimybe nuomos sutartį pratęsti iki 10 metų. Pradinė 1 kv. m nuomos kaina – 1,09 Eur per mėnesį.

Paraiškos dalyvauti konkurse turėjo būti pateiktos Tauragės rajono savivaldybės administracijai iki rugpjūčio 26 darbo dienos pabaigos, o rugpjūčio 27 dieną atplėšti vokai su pasiūlymais.

Kaip informavo savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Rimantė Zuokaitė, konkurse dalyvavo 4 įmonės, tačiau konkurso laimėtojas neskelbiamas, kol nepasirašyta nuomos sutartis. Ar konkursą laimėjo Tauragės įmonė, savivaldybė taip pat neatskleidžia.

Anot R.Zuokaitės, per 3 darbo dienas nuo konkurso dienos laimėtojas bus informuojamas raštu apie jo rezultatus. Veiklą laimėtojas galės pradėti iškart pasirašęs sutartį. Nuomos sutartis su konkursą laimėjusia įmone pasirašoma ne anksčiau kaip po 10 kalendorinių dienų ir ne vėliau kaip per 15 kalendorinių dienų nuo protokolo pasirašymo.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą