fbpx

„Bastilijoje“ surengtas naktinis 3×3 krepšinio turnyras

Dalintis:

Tauragės krepšinio mokykla „Žaibas“ surengė jaunųjų krepšininkų naktinį 3×3 turnyrą. Turnyras vykdomas jau trečią kartą, pirmieji du vyko atvirose lauko aikštelėse Skaudvilėje, šįkart dėl prastų oro sąlygų nuspręsta varžybas rengti „Bastilijos“ sporto komplekse.

Pirmieji ant parketo žengė jauniausi krepšininkai, kuriems šis turnyras vainikavo visą savaitę vykusią krepšinio mokyklos „Žaibas“ vasaros stovyklą. Išdalijus prizus jauniesiems krepšininkams, į kovą stojo vyresnieji, kurių į turnyrą užsiregistravo 9 komandos. Į turnyrą atvyko jaunųjų krepšininkų iš Žygaičių, Skaudvilės, Raseinių, kitų komandų branduolius sudarė „Žaibo“ auklėtiniai. Su jaunaisiais krepšininkais pasivaržyti nusprendė ir krepšinio mokyklos treneriai, tarp kurių ir „Žaibo“ vadovas Ovidijus Ežerskis.

Varžybų pertraukų metu buvo rengiami tritaškio metimo ir „Bauduko“ konkursai, kuriuose galėjo dalyvauti ne tik komandų nariai, bet ir varžybų susirinkę pažiūrėti krepšinio aistruoliai. Trenerių komandą palikę be medalių, jaunieji krepšininkai išsidalijo prizines vietas ir rėmėjų įsteigtus prizus.

Šio turnyro pabaiga krepšinio mokyklos atstovams reiškia sezono pradžią – jau šią savaitę prasideda treniruočių procesas. Krepšininkai tikisi, kad koronaviruso pandemija vėl neužklups ir jie galės sėkmingai pasiruoši naujam sezonui.

Parengė Rimantas Cemnalianskis

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą