fbpx

Beprecedentis įvykis – areštuotos Skaudvilės gimnazijos sąskaitos

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybė bylą su iš darbo atleistu dabar jau buvusios Batakių pagrindinės mokyklos direktoriumi Rimvydu Varanavičiumi pralaimėjo, tačiau ir toliau laikosi savo – už priverstinę pravaikštą jam priteistų pinigų mokėti nenori. Kol du pešasi, ne visada trečias laimi – šią savaitę areštuotos Skaudvilės gimnazijos, prie kurios po savivaldybės įvykdytos reorganizacijos buvo prijungta Batakių pagrindinė mokykla, sąskaitos.

Rimvydas Varanavičius 2018-ųjų pabaigoje iš Batakių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigų buvo atleistas kilus įtarimų, kad galimai smurtavo prieš mokinį. Tauragės rajono savivaldybės taryba jį atleido nesulaukusi teismų maratono pabaigos. Galutinis verdiktas buvo palankus R.Varanavičiui. Jis ne tik buvo skubiai grąžintas į darbą, bet ir priteista nemenka suma – beveik 10 tūkstančių eurų ir dar po beveik 70 eurų už kiekvieną darbo dieną nuo 2019 m. lapkričio 9-osios iki visiško teismo sprendimo įvykdymo.

Pasak R.Varanavičiaus, jau susidarė kone 30 tūkstančių eurų, kurių savivaldybė jam vis nesumoka, dėl to antstolis, prižiūrintis šios bylos vykdymą, šią savaitę areštavo  Skaudvilės gimnazijos sąskaitas. Gimnazijos direktorius Nerijus Jocys patvirtino – visas penkias.

– Kodėl užblokuotos Skaudvilės gimnazijos sąskaitos? Juk Varanavičius mūsų gimnazijoje nė nedirbo. Gimnazija tik po jo atleidimo perėmė Batakių pagrindinę mokyklą. Man jau koktu darosi nuo tos situacijos ir nuo tos pavardės, – nuoskaudos neslėpė Skaudvilės gimnazijos vadovas N.Jocys.

Gimnazijos direktorius patikino, kad atlyginimai darbuotojams už lapkritį išmokėti.

– Dabar belieka laukti, kito kelio nėra. Beprecedentis atvejis, – rėžė N.Jocys.

Gimnazijos vadovas visus su šiuo incidentu susijusius reikalus paliko spręsti savivaldybei.

Primename, kad Tauragės rajono savivaldybė šių metų lapkričio 23-iąją kreipėsi į Tauragės apylinkės teismą prašydama išaiškinti teismo priimtą sprendimą dėl lėšų R.Varanavičiui sumokėjimo, taip pat prašė, kad vykdomoji byla būtų sustabdyta, tačiau gruodžio 2-ąją Tauragės apylinkės teismas savivaldybės prašymus atmetė. Savivaldybė tokį teismo sprendimą ketino skųsti aukštesnės instancijos teismui.

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas atsakymus apie susidariusią situaciją ir ko žada imtis, kad nenukentėtų Skaudvilės gimnazija, redakcijai atsiuntė raštu. Meras paprašė jo atsakymo neredaguoti ir netrumpinti.

„Kreipėmės į aukštesnės instancijos teismą dėl priskaičiuotos sumos išaiškinimo. Taip pat kreipėmės į antstolį dėl išieškojimo sustabdymo. Suma yra neteisinga ir nepagrįsta, todėl tikrai neplanuojame mokėti. Situacija kontraversiška – mokyklos vadovas buvo atleistas iš darbo, nes policija nustatė, kad vadovas mokykloje mušo vaiką, o šiandien už tai dar sumokėti“ (kalba netaisyta, – red.).

Sumos, kuri priskaičiuota sumokėti R.Varanavičiui, meras neįvardijo.

„Sumos neįvardysiu, nes ji nėra teisinga“, – kitu laišku patikslino meras.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą