Daugiau paslaugų socialiai pažeidžiamiems asmenims

Dalintis:

Socialiai pažeidžiamiems asmenims pagalbą teikianti VšĮ „Be taškų“ skelbia sausio 30-ąją įgijusi paramos gavėjo statusą. Pasirašius bendradarbiavimo sutartį su Užimtumo tarnyba ir VšĮ „Unikalus šokis“ planuojama padėti įsidarbinti socialiai pažeidžiamiems žmonėms.

VšĮ „Be taškų“ misija – teikti paramą ir apgyvendinimą socialiai pažeidžiamiems asmenims, įskaitant ir senyvo amžiaus žmones, neįgaliuosius, krizės ištiktas šeimas. Šiuo metu „Be taškų“ su Užimtumo tarnyba bei VšĮ „Unikalus šokis“ direktore Rita Juškyte pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ją siekiama įgyvendinti socialiai pažeidžiamų asmenų teises su siekiu įdarbinti ir suteikti humaniškas darbo sąlygas.

Pagrindinė įstaigos veikla – bendro gyvenimo namai, paramos valgyklos. Pranešama, kad geros valios žmonių indėlis padės įgyvendinti tikslus. Juos įgyvendinant susiduriama su įvairiomis problemomis. Tačiau jas stengiasi spręsti profesionalų ir savanorių komanda.

Nuo kovo 1-osios „Be taškų“ organizuoja akciją su projektu „Ištiesk gerumo ranką“, kurios metu siekiama surinkti pinigines lėšas. Jos bus skiriamos patalpų įsigijimui ir jų pritaikymui gyvenimui. Jose planuojama socialiai pažeidžiamus ar jau pažeistus asmenis, teikti visą jiems reikalingą specialistų pagalbą. Taip pat planuojama įgyti automobilį, pritaikytą neįgaliems asmenims vežti. Piniginės lėšos bus skiriamos ir paramos valgyklų įkūrimui, paramos centro darbui užtikrinti.

Šiuo metu veikia trumpasis pagalbos numeris 1484, kuriuo paskambinę paaukosite 2 eurus.

VšĮ „Be taškų“ kviečia norinčius ir galinčius prisidėti prie minėtų tikslų.

Daugiau informacijos apie mūsų organizacija galite rasti www.betasku.lt.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą