fbpx

Daugiau žmonių izoliacijoje

Dalintis:

Per vakar dieną laboratorijose nustatyti keturi nauji susirgimai koronavirusine infekcija. Tokie rezultatai gauti ištyrus 5274 ėminius.

Pranešama, kad iš viso Lietuvoje patvirtinti 1756 susirgimai koronavirusu. Šiuo metu 1400 jau yra pasveikę, tačiau 272 vis dar laikomi sergančiais.

Saviizoliacijoje yra 309 asmenys.

Pagal vakar surinktus duomenis, mirusių nuo koronaviruso skaičius nepakito – dėl viruso mirė 74 užsikrėtusieji. Taip pat 10 mirusiųjų buvo užsikrėtę, tačiau jų mirties priežastis konstatuota kita.

Nuo vasaros pradžios pranešami duomenys apie įvežtinius koronaviruso atvejus. Šiuo metu pranešama, kad nuo birželio 1 dienos į Lietuvą virusu užsikrėtusių atvyko 15.

Labiausiai viruso paveiktomis laikomos Vilniaus mietos ir rajono, Lazdijų, Ignalinos, Šalčininkų, Skuodo, Elektrėnų, Šakių rajonų savivaldybės. Jose atliekama daugiau profilaktinių tyrimų, kad greičiau būtų suvaldyta situacija.

Iš viso Lietuvoje paimta daugiau nei 356 tūkst. ėminių koronavirusui nustatyti. Iš jų 108 tūkst. surinkti mobiliuosiuose tyrimo punktuose.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą