Energetikos ir technikos muziejus kviečia į virtualią ekskursiją su gidu

Dalintis:

Vilniuje įsikūręs Energetikos ir technikos muziejus (ETM) kviečia tauragiškius paskutinius du penktadienius prieš didžiąsias metų šventes virtualiai apsilankyti sostinėje. Gruodžio 11 ir 18 dienomis, 12 val. ZOOM platformoje vyks virtualios ekskursijos su ETM gidu „Apsišviesk! Taip veikia elektrinė“.

„Džiaugiamės, kad šią iniciatyvą palaiko Vilniaus miesto savivaldybė ir tikimės, kad ji praskaidrins tiek vilniečių, tiek kitų Lietuvos miestų ir galbūt netgi užsienyje gyvenančių lietuvių kasdienybę bei praturtins žiniomis. Iš tiesų, karantinas užvėrė muziejų duris, bet atidarė virtualius langus, kuriems negalioja fizinio atstumo dėsniai“, – sako muziejaus direktorius Mykolas Bistrickas.

Virtualią ekskursiją „Apsišviesk! Taip veikia elektrinė“ muziejaus komanda parengė pagal to paties pavadinimo teminę ekskursiją, vykdomą muziejui aptarnaujant lankytojus įprasta tvarka, ir pritaikė virtualiai patirčiai: muziejaus erdvės, nufilmuotos itin plataus kampo kamera, ekskursijoje atsiskleidžia netikėtu rakursu. Ekskursijos dalyviai, lydimi ETM gido gyvo pasakojimo, virtualiai pasivaikščios ne tik įprastose senosios elektrinės erdvėse, – šiuolaikinės technologijos leis apžiūrėti net ir tokius kampelius, kurių plika akimi pamatyti nėra galimybės. Nemokamas virtualias ekskursijas su gidu planuojama organizuoti ir ateityje, bent jau kol šalyje tęsis karantinas.

Nuoroda į renginį muziejaus feisbuko paskyroje: https://www.facebook.com/events/2684752468453380/

Energetikos ir technikos muziejaus nuotrauka

Apie Energetikos ir technikos muziejų

Energetikos ir technikos muziejus (ETM) yra įsikūręs pirmojoje viešojoje Vilniaus miesto elektrinėje, greta Karaliaus Mindaugo tilto, dešiniajame Neries krante. Oficialus muziejaus simbolis – skulptoriaus Petro Mazūro atkurta alegorinė skulptūra „Elektra“, puošianti muziejaus stogo bokštelį. Energetikos ir technikos muziejus – šeimoms draugiška įdomaus laisvalaikio erdvė, kur po vienu stogu telpa unikalus industrinis paveldas, interaktyvus mokslo pažinimas ir kultūriniai renginiai.

Energetikos ir technikos muziejaus nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą