Europos krepšinio čempionatas Tauragėje – jau kitą savaitgalį

Dalintis:

Jaunieji Tauragės krepšininkai jau buvo praradę viltį, kad pirmą kartą istorijoje mieste vyks Europos jaunimo krepšinio lygos varžybos. Nors pandemija neslopsta, organizatoriai po ilgų nukėlinėjimų nutarė rizikuoti ir lapkričio 19–21 dienomis varžybas organizuoti „Bastilijoje“. 2007 metais gimę krepšininkai čia kovos dėl Europos čempionų vardo.

Tauragėje kitą savaitgalį vyks pirmasis Europos krepšinio lygos varžybų etapas. Jame dalyvaus po dvi komandas iš Lenkijos ir Estijos, sportininkai iš Baltarusijos, Norvegijos bei Vilniaus krepšinio mokyklos ir Tauragės krepšinio mokyklos auklėtiniai.

– Tikėkimės, kad varžybos įvyks. Kai tokia situacija pasaulyje, labai sunku prognozuoti. Daugiausia neaiškumų su svečiais iš Estijos ir Baltarusijos. Estai abejoja dėl pandeminės situacijos, o baltarusiams taip pat reikia tarpininkauti gaunant leidimus atvykti. Kol kas turime pažadą, kad komandos tikrai bus, – sakė Ovidijus Ežerskis, jaunųjų Tauragės krepšininkų treneris ir varžybų organizatorius.

2021 metų turnyre dalyvaus 32 komandos, suskirstytos į dvi grupes. Po varžybų Tauragėje mūsų miesto komanda keliaus į antrąjį ir trečiąjį etapą, kurie preliminariai numatyti organizuoti Lenkijoje.

– Vaikinai labai laukia, ruošiasi, pastiprinome komandą žaidėjais iš Šilalės, vienas vaikinas yra iš Šakių. Tikimės pergalių. Toks mūsų tikslas, – viliasi treneris ir kviečia tauragiškius aktyviai palaikyti jaunimą, nes bilietai į varžybas nemokami.

Stebėti rungtynes galės visi, turintys galimybių pasus. Varžybų organizavimas Tauragėje kainuos per 10 000 eurų. Dalį lėšų organizatoriams skyrė savivaldybė.

– Nuo seno dirbame su ištikimais mūsų komandos rėmėjais, jie prisidėjo prie organizavimo, 3000 eurų skyrė savivaldybė. Svečius apgyvendinsime „Tauragės“ viešbutyje ir viešbutyje „Banga“. Iš viso planuojame sulaukti 120 dalyvių, – prognozavo O.Ežerskis.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą