Išgyvenę karantiną, įkūrė naują parduotuvę

Dalintis:

Kol kai kurie verslai iki šiol neišsivaduoja iš karantino gniaužtų, Jūratė ir Mantas Optai savo verslą plečia. Žuvis, alyvuogės, krevetės, sūrių užkandukai, turkiški saldumynai, džiovinti vaisiai, pluoštinių kanapių arbata – Gedimino gatvėje nuo antradienio duris atvėrusios krautuvėlės „Pelekas“ asortimentas. Verslininkai atskleidė, kad atidaryti parduotuvę juos pastūmėjo planuojamas turgelio uždarymas renovacijai.

Jūratė ir Mantas Optai jau šešerius metus prekiauja turgelyje Dariaus ir Girėno gatvėje. Pasak Manto, šeima jau senokai svarstė atidaryti nuosavą parduotuvę, dairėsi išsinuomoti patalpų. Planus į priekį pastūmėjo planuojama turgelio renovacija.

– Neturime informacijos, kuriam laikui turgelį uždarys renovacijai. Aišku tik tiek, kad būsime išprašyti, – sakė M.Optas.

Pašnekovas tvirtino, kad karantinas jų negąsdina – maisto produktų žmonėms reikės visada. Kad ir užkandukai, kurie ribojant lankymąsi viešojo maitinimo įstaigose ypač populiarėja. Anot M.Opto, kai kurių produktų, kuriais jiedu su žmona prekiauja, prekybos centruose nenusipirksi, o, pavyzdžiui, krevetės pas juos pigesnės. Optai turi nuolatinių klientų ratą, kurie pamėgę jų produkciją, tačiau tikisi, kad atsiras ir naujų, daugiau jaunesnių žmonių.

„Pelekas“ kaimynų konkurencijos nesibaimina. Daivos Žebelienės nuotrauka

– Į turgelį užsuka vieni žmonės, į parduotuvę – kiti. Be to, mūsų krautuvėlėje daug patogesnis darbo laikas – darbo dienomis nuo 9 iki 18 valandos, šeštadieniais – nuo 9 iki 14 valandos. Turgelis darbo dienomis dirba tik iki 13–14 valandos, – sakė M.Optas ir priminė, kad jo žmona iki turgelio renovacijos ten dar dirbs, o jis darbuosis naujoje parduotuvėje Gedimino gatvėje, prie „Iki“ prekybos centro.

Pelekas. Daivos Žebelienės nuotrauka

Verslininkas sako, kad tame pat daugiabutyje įsikūrusios kitos žuvies prekių parduotuvės konkurencija jų negąsdina, mat kaimynai prekiauja tik vienos įmonės gaminiais, o „Peleko“ asortimentas įvairesnis.

Pelekas. Daivos Žebelienės nuotrauka

Krautuvėlės interjerą Optai kūrė patys, parduotuvės logotipas – dukros Simonos kūrinys. Prireikus Simona padės administruoti „Peleko“ feisbuko paskyrą. Darbuotojų verslininkai nesamdo, M.Optas pats stojo už prekystalio ir bendraus su klientais.

Pelekas. Daivos Žebelienės nuotrauka

Pasak pašnekovo, versle pravers per keliolika metų sukaupta žmonos prekybinė patirtis. Be to, prieš kelerius metus Kauno technologijos universitete Jūratė baigė lyderystės studijas – mokėsi verslo ir vadybos. Mantas prekybos komersanto specialybę įgijo Profesinio rengimo centre, septynerius metus dirbo vienoje Kauno įmonių, aptarnaujančioje kavos aparatus.

– Galbūt ateityje dar išplėsime asortimentą. Stengsimės būti lankstūs, dirbsime prisitaikydami ir prie pirkėjų, ir prie šalies epidemiologinės situacijos. Tikimės, kad mūsų verslui seksis, juk sakoma, kad išlieka stipriausi, – kalbėjo verslininkas M.Optas.

Kaip teigia „Dunokų“ vadovas, turgelio Dariaus ir Girėno gatvėje renovacija bus pradėta šių metų rudenį. Daivos Žebelienės nuotrauka

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo turgelį Dariaus ir Girėno gatvėje eksploatuojančios bendrovės „Dunokai“ vadovas Stanislovas Štangvaltas, jo žiniomis, turgelio renovaciją planuojama pradėti rugsėjo pabaigoje ar spalio mėnesį, o jau kitų metų pavasarį, prieš prasidedant prekybai augalais, atnaujinimo darbai turėtų būti baigti.

Savivaldybė informuoja, kad apie tikslią turgelio renovacijos pradžios datą, prekeiviai bus informuojami atskiru pranešimu.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą