Jubiliejinis Tauragės muzikos festivalis startavo operų arijomis

Dalintis:

Tauragiškis solistas Liudas Mikalauskas nenuilstamai nepamiršta savo gimtųjų kraštų. Šiemet Tarptautinis Tauragės muzikos festivalis paties organizatoriaus atliekamomis operų arijomis startavo dešimtąjį kartą.

Šiemet festivalio programą diktuoja paplitęs virusas – koncertuose išvysime Lietuvos atlikėjus. O vakar festivalio atidarymą su trenksmu paskelbė Liudas Mikalauskas ir Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, kuriam dirigavo Modestas Barkauskas.

Kaip visada, iš Tauragės kilęs solistas nestokojo šmaikštumo, nuoširdaus bendravimo su publika. Pilies kiemelyje žiūrovų buvo tikra gausybė, kai kurie ir savo kėdes atsinešė.

– Kėdės buvo sudėtos kas metrą, bet panašu, kad dabar jau rado savo vietas. Sykį žmogui sakau, kad tik giminės gali taip arti vienas kito sėdėti, o man tąkart atsakė, kad visi čia ir yra giminės. Gal taip ir turi būti, juk visi čia savi, – apie saugaus atstumo laikymąsi šmaikštavo L.Mikalauskas.

„Dešimtmečio rečitalis gimtinėje“ – operai skirtas renginys. Jo metu iš skirtingų kompozitorių kūrinių Liudas Mikalauskas atliko įvairias arijas. Kaip pats juokais pasakojo, jam scenoje netenka vaidinti jauno ir gražaus, mat dažniausi personažai – demonai ir kiti piktadariai, o ir grimerės esą jau įprato, kad solistą ruošiant scenai tenka vizualiai kaip reikiant pasendinti.

Renaldo Malycho nuotrauka

„Šiemet subrendome tiek, jog beveik kiekviename renginyje bus po orkestrą, net keturiuose iš šešių koncertų skambės žinomiausi Lietuvos instrumentiniai kolektyvai. Visos programos šiemet išskirtinės, drąsiai galiu pasakyti, to Tauragė dar neturėjo!“ – jau anksčiau „Tauragės kurjeriui“ yra sakęs Liudas Mikalauskas. Tad belieka laukti kito koncerto, kuris numatytas liepos 30-ąją. Šįkart žiūrovų dėmesio ir aplodismentų tikėsis baleto solistas Nerijus Juška kartu su Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto trupe bei aktoriumi Ramūnu Šimukausku.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą