Kiek laiko tieks vandenį – susitarimo reikalas

Dalintis:

Prieš kelias savaites rašėme, kad susikirtus interesams verslininkas Vytautas Normantas Juodpetrių kaimo gyventojams pareiškė nuo liepos 1 d. nebetieksiąs vandens. Tuomet gyventojai pagalbos kreipėsi į savivaldybės vadovus. Vietoj jų atvykę kiti specialistai žmones paragino patiems įsirengti vandens gręžinius. Nors vandens čiaupo verslininkas neužsuko, laukia ilgas derybų procesas.

Prašydamos padėti išspręsti problemą pas Tauragės savivaldybės merą Dovydą Kaminską buvo nuvykusios Juodpetrių kaimo gyventojos. Meras kalbėjosi ir su verslininku Vytautu Normantu.

– Supratau, kad jie šį klausimą išsispręs taikiu keliu, patys susitars. Problemos kaip ir nebeliko. Visi linkę kaimyniškai susitarti, viskas bus gerai, – kalbėjo meras. – Kaip jie 20 metų naudojosi tuo vandeniu, taip ir toliau naudosis. Apie gręžinį kalbos nebuvo – yra bokštas, yra vanduo, belieka kaimyniškai susitarti. Kaip bus ateityje, sunku prognozuoti. Svarbiausia, kad vanduo gyventojams tiekiamas.

Pasak V.Normanto, kad jo auginamiems žvėreliams ir gyventojams užtektų vandens, jis turi nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro laikyti vandens bokštą įjungtą. Verslininkas sako patiriantis nemenkų išlaidų už elektrą ir įrenginių remontą, o jei siurblys vožtuvo neuždaro ir išleidžia vandenį, vėl nemenkas sumas vienam tenka mokėti. Be to, vargina senos vandentiekio trasos.

– Jie turi tą vandenį, niekas neatjungė. Tačiau ateityje turės savo įsirengti. Vieni gyventojai turi savo gręžinius ar šulinius, per 20 metų ir kiti galėjo tuo pasirūpinti, – kalbėjo V.Normantas. – Susitiksime su gyventojais, perkalbėsime, kas prižiūrės trasas ir palaikys tvarką. Žmonės patys turi kalbėtis ir kažką pasiūlyti, jei nori draugiškai gyventi. Turi pakeisti mąstymą, o ne tik reikalauti.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą