Kodėl neištuštino stiklo konteinerio?

Dalintis:

Ne visiems gyventojams vis dar aišku, kokias atliekas į kurį konteinerį mesti, o susipainiojus atliekų surinkėjai jų neišverčia – palieka pilnutėlius.

„Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambino pasipiktinusi tauragiškė. Moteris stebėjosi, kodėl iš jos močiutės, gyvenančios Skiržemės kaime, namų neišvežamos stiklo atliekos. Tik štai atliekų tvarkymo mokesčio nesibodima priimti.

– Stiklo atliekas surenka kas tris mėnesius, bet va ką tik šiukšliavežė pravažiavo ir stiklo iš močiutės nepaėmė. Jos pensija nedidelė, už atliekas reikia sumokėti, o jų net neišveža. Skambinome į TRATC‘ą, mums davė vairuotojo telefono numerį, bet jis neatsiliepia. Ar mums atliekas jau pradėti vežti į mišką? – širdo skaitytoja.

Virginijus Noreika. TK archyvo nuotrauka

Atsako laikinai Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktoriaus pareigas einantis Virginijus Noreika:

Stiklo konteinerius aptarnauja UAB „Dunokai“. Minėtu adresu stiklo konteineris buvo neišvežtas du kartus, nes jame sukrautos ne stiklo pakuotės, o langų stiklas, kurį gyventojas gali saugiai pašalinti tik pristatydamas į mūsų didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę. Apie netinkamas pašalinimui atliekas paklausėją „Dunokų“ darbuotojai įspėjo du kartus palikdami įspėjimo raštelį. Ketvirtadienį ten buvo nuvykęs mūsų kontrolierius ir viską moteriai išaiškino.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą