Kultūrizmo varžybose Švedijoje tauragiškė iškovojo sidabro medalį

Dalintis:

Tauragiškė Lina Kraftė laimėjo įspūdingą apdovanojimą – Stokholme surengtose kultūrizmo varžybose iškovojo II vietą. Kraštietė – ekipažo „Spanguolės“ pilotė ir šturmanė, ne kartą laimėjusi pirmąsias vietas.

Linos Kraftės šeima mėgsta sportą, aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, kartu su vyru augina tris sūnelius. Į visas varžybas važiuoja kartu su vaikais, kaip palaikymo komanda. Prieš keletą dienų moteris dalyvavo Stokholme (Švedija) vykusiose IFBB „Nocco qualifier“ kultūrizmo varžybose.

– Mano kategorijoje varžėsi 9 merginos, laimėjau II vietą, man įteikė sidabro medalį. Emocijos – pačios geriausios, nes tokio lygio varžybose svajojau užimti prizinę vietą, bet netikėjau, kad tai galiu padaryti. Vis dar jaučiuosi emociškai sukrėsta, – atviravo jauna moteris. – Labai buvo smagu, kadangi sulaukiau daug palaikymo, atvyko mano komandos narys su treneriu iš Lietuvos. Buvo vykęs savaitgalis, sėkmingas startas, tai buvo sezono pradžia, pačios pirmosios varžybos.

Lina Kraftė. Asmeninio albumo nuotrauka

Lina Kraftė šį pavasarį dalyvaus dar keliose kultūrizmo varžybose: balandžio 23 d. laukia čempionatas Kėdainiuose, o gegužės 1 d. – Latvijoje, iš ten skubės į Europos čempionatą Ispanijoje. Varžyboms ją ruošia treneris Marius Blaževičius.

– Pasiruošimas varžyboms nebuvo sunkus, nes viskas buvo sudėliota į aiškų planą, niekada nesijaučiau alkana ar labai nuvargusi. Šiokį tokį nuovargį pajaučiau po varžybų, nes jos išsekina emociškai, bandant susikoncentruoti, – neslėpė sportininkė. – Savo trenerį noriu išskirti iš visų Lietuvos trenerių, labai džiaugiuosi patekusi į tokio žmogaus rankas. Jis labai prižiūri ir rūpinasi savo sportininkais, padeda savo žiniomis, psichologiniu nuteikimu ir sukurta atmosfera. Apie jį vien geriausi ir šilčiausi žodžiai. Tikiuosi, kad kartu pasieksime dar daug gražių pergalių.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą