fbpx

„Laisvės piknikas“ Tauragėje kvies diskutuoti apie švietimą

Dalintis:

Paskutinę rugpjūčio savaitę, 26-29 dienomis įvyks net keturi „Laisvės Media Group“ ir „Pirmoji Kava“ organizuojami „Laisvės piknikai“. Vietoj jau tradicija tapusios Kauno Nemuno salos, šiemet idėjų festivalis keliasi į keturis skirtingus regionus. Vienas jų – Tauragė.

„Laisvės pikniko“ renginiai startavo su 10 tūkst. žiūrovų, o pernai žiūrovų būta trigubai daugiau. Dėl kilusios pandemijos surengti tokio masiškumo renginį tiesiog neįmanoma, todėl nutarta keliauti į skirtingus miestus ir surengti net keturis piknikus.

„Jau nebeįsivaizduojame savo vasaros be „Laisvės pikniko“, kurį šiais metais rengiame jau penktąjį kartą, – pasakoja „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas. – Dar pavasarį supratome, jog esant pasaulinei pandemijai, keliasdešimt tūkstančių žmonių į vieną vietą suburti nenorime ir negalime, tad teko ieškoti kitų išeičių. Jas atradome net keturias, skirtinguose Lietuvos kraštuose. Šiek tiek sumažinome festivalių programą, ribosime dalyvių skaičių – kiekvienas prieš renginį turės išsiimti nemokamą kvietimą. Tačiau bendra renginių atmosfera išliks tokia pat gera ir, kaip ir kasmet, kartu susirinksime deklaruoti savo laisvę“.

Kaip ir kiekvienais metais, viena iš svarbiausių „Laisvės piknikų“ dalių bus nevyriausybinių organizacijų pasirodymai. Šiemet skirtinguose miestuose susiburs ne tik to regiono, bet ir didžiosios mūsų šalies nevyriausybinės organizacijos. Organizacijos jau ruošia išskirtinius prisistatymus, įvairiausius muzikinius pasirodymus, edukacines veiklas, dirbtuves, žaidimus bei viktorinas.

Kiekvienas „Laisvės piknikas“ festivalio dalyvius kvies į diskusiją „Postkoroninė Lietuva“, kuri bus išskirstyta į keturias dalis. Kiekviename mieste diskusijos vyks skirtingomis temomis. Pranešama, jog Tauragėje visas dėmesys bus skirtas švietimui. Į „Laisvės piknikus“ atvykti planuoja garsūs mūsų šalies mokslo, verslo, ekonomikos specialistai, žurnalistai bei pramogų pasaulio atstovai.

Taip pat kiekviename mieste vyks specialūs intelektualios satyros šou „Laikykitės Ten“ filmavimai, kuriuose be nacionalinių aktualijų, specialus dėmesys bus skirtas ir to miesto savivaldoms bei įsimintiniausiems, tačiau nebūtinai pasididžiavimo vertiems jų nuveiktiems darbams. Visuose keturiuose miestuose savo pasirodymus surengs aktorė ir dainininkė Petunija, o festivalius triukšmingai užbaigs Lietuvos (o širdyse – ir visos Europos) Eurovizijos nugalėtojai „The Roop“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą