fbpx

Meras: susitikimai su verslo atstovais būtini

Dalintis:

Vizito pas Tauragės rajono merą Dovydą Kaminską pasiprašė naujasis UAB „Gonas“ direktorius Ramūnas Gaižauskas. Pasak rajono mero, tai buvo pažintinis vizitas, tačiau aptarti ir verslui aktualūs klausimai, taip pat problemų pastaruoju metu kelianti neasfaltuota Ližių gatvė.

Bendrovė „Gonas“ įsikūrusi Ližių kaime, Ližių g. „Tauragės kurjeris“ šią savaitę rašė, kad šioje gatvėje styrantys metalo strypai pradūrė kelių dešimčių automobilių padangas.

Pirmasis žuvų perdirbimo cechas „Gono“ įmonėje atidarytas 2018 metais ir sparčiai plečiamas. Jei 2019 metų pradžioje įmonėje dirbo apie 20 žmonių, tai šių metų rugsėjo 30 dienos rekvizitai.lt duomenimis dirba 141 darbuotojas. Daugiau nei 1 milijoną eurų į žuvies perdirbimo įmonės veiklą suplanavusi investuoti bendrovė rajono savivaldybės pernai prašė paramos elektros pastotei įrengti ir gavo per 40 tūkstančių eurų. Tokią sumą „Gonas“ turėjo sumokėti ESO, kad padidintų elektros galingumą. Beje, ši elektros pastotė įtraukta į AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO), o ne „Gono“ balansą.

UAB „Gonas“ pagal sutartį su savivaldybe buvo įsipareigojusi iki 2020 metų birželio 1 dienos sukurti papildomai 15 naujų darbo vietų ir jas išlaikyti trejus metus, pažadą įvykdė su kaupu.

Tiesa, skirti paramą savivaldybės tarybos prašė ankstesnysis direktorius Vytautas Kriščiūnas.

Šį trečiadienį susitikimo su meru paprašė naujasis „Gono“ vadovas Ramūnas Gaižauskas. Susisiekti su R.Gaižausku „Tauragės kurjeriui“ nepavyko, tačiau rajono meras Dovydas Kaminskas sutiko papasakoti, apie ką jie kalbėjosi. Anot mero, į susitikimą atvyko du bendrovės akcininkai, vienas jų eina direktoriaus pareigas, kitas – įmonės darbuotojas.

Susitikimas buvęs labiau pažintinis, įmonėje „Gonas“ meras yra lankęsis pernai.

– Kalbėjomės apie tai, kaip jiems sekasi, pasakojo, kad ateityje planuoja plėtrą. Apkalbėjome ir apie Ližių gatvės problemas. Pasiūliau teikti prašymą dėl prisidėjimo, sakė būtinai svarstys, kad bent gatvės atkarpą iki jų įmonės pavyktų sutvarkyti. Tačiau susitikimo tikslas nebuvo ta gatvė, susitikimas suplanuotas dar prieš iškylant problemoms. Dar aptarėme viešojo transporto, stotelių klausimą. Šiuo metu peržiūrime stotelių tinklą visame mieste, reikės įvertinti ir pramonės rajonų stotelių tinklą. Žinoma, tai reikės derinti su Kelių direkcija, – kalbėjo D.Kaminskas.

Pasak mero, savivaldybė verslininkui taip pat pristatė savo darbus. Anot jo, susitikimai ir bendravimas su verslo atstovais būtini. Jei bus darbo vietų, esą keisis ir situacija, tiek demografinė, tiek ekonominė.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą