fbpx

Miesto seniūnas: klausimas atviras

Dalintis:

Visi žino, kad keturkojų šeimininkai privalo surinkti savo augintinių ekskrementus į maišelius ir juos dėti į specialius konteinerius. Pastebėję, kad seniūnijos darbuotojai tuos maišelius vėliau meta į bendrus atliekų konteinerius, miestiečiai klausia, kam specialios dėžutės reikalingos – juk iš karto galima mesti į bendrą atliekų konteinerį, nes rezultatas tas pats.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus pasakojo, kad dėl to jam skambino kelios moterys ir teiravosi. Jis su jomis padiskutavęs ir tauragiškės nusiraminusios.

– O kur žmonės, auginantys namuose net kelis šunis, deda jų bombas? Negi išdžiovinę veža utilizuoti? Kur sauskelnės dedamos? Teoriškai aš viską žinau, tik realybė kartais kita, – kalbėjo seniūnas. – Nei Lietuvoje, nei Europoje, nei visame pasaulyje nėra, kad ekskrementus atskirai vežtų utilizuoti. Klausimas lieka atviras.

Pasak Ž.Majaus, specialūs konteineriai yra žmonių patogumui, nes įrengiami arčiau tų vietų, kur dažniausiai vedžiojami augintiniai. Jo nuomone, tie konteineriai ugdo žmonių sąmoningumą, būdami patogiose vietose skatina nepalikti krūvelių.

– Tokių konteinerių mieste yra apie penkiolika. Džiaugiuosi, vaikštome ir matome, kad gyventojai renka, nepalieka šunų apdergtų vietų. Jau retai kur pamatysi paliktas keturkojų bombas. Per savaitę du kartus moteriškės konteinerius ištuština, – sakė seniūnas. – Jei utilizavimo paslaugą pirkti, tai čia būtų didžiuliai kaštai.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą