Naujoje „InMedica“ klinikoje Tauragėje pacientų sveikata rūpinsis gausi gydytojų profesionalų komanda

Dalintis:

Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. 15, duris atvėrė nauja „InMedica“ klinika, kurioje nuo balandžio mėn. teikiama pagalba ne tik susirgus, tačiau ir pasirenkant tinkamas profilaktikos priemones bei prevencines programas. Naujoji klinika įsikūrusi pačiame miesto centre, o patalpose įrengtas liftas, todėl gydytojus pasiekti lengviau tiek tėveliams su vaikais, tiek pacientams, turintiems negalią.

Anot „InMedica“ Vakarų regiono vadovės Ievos Norkienės, klinikoje pagalbą gali gauti įvairių amžiaus grupių ir sveikatos nusiskundimų turintys žmonės. Tauragėje duris atvėrusioje klinikoje teikiamos diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos, ginekologijos, kūdikių ir vaikų raidos sekimo bei skiepijimo ir laboratorinių tyrimų paslaugos.

„Klinikoje įdiegta moderni šiuolaikinė technika, kuri leidžia atlikti išsamius laboratorinius tyrimus. Pacientai taip pat turi galimybę išsitirti pagal penkias prevencines programas, kurių dėka galime sumažinti jų sergamumą ir diagnozuoti įvairias ligas laiku“, – sako I.Norkienė.

Pašnekovė pabrėžia, kad šeimos gydytojų konsultacijos pacientams, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), finansuojamos PSDF lėšomis, todėl teikiamos nemokamai.

Jūsų sveikata pasirūpins klinikoje dirbanti profesionalių gydytojų komanda – šeimos gydytojai Milda Bakšienė, Robertas Didžgalvis, Rūta Straukienė, Sandra Danauskienė, Julita Čiužauskė, Sigita Kinderienė, Vida Nausėdienė. Vidaus ligų gydytojai Rimantas Kisielius, Daiva Drapanauskaitė, Vilija Laurinaitienė. Klinikoje pacientus taip pat priims chirurgas Žydrūnas Gečas, vaikų ligų gydytojai Aivaras Mačiukas ir Justina Kavaliauskienė. Moterų sveikata rūpinsis ginekologės Ieva Vasilavičiūtė, Rasa Kučinskaitė, Felicija Kemeklienė ir Viktorija Ambroževičiūtė.

Klinikoje taip pat dirba kvalifikuoti gydytojai odontologai Andriej Charitonov, Aušra Stelmokienė, Giedrė Rimidienė ir Monika Lukošaitė, kurie teikia pirminės odontologinės pagalbos, dantų protezavimo, implantacijos, chirurgijos ir kitas paslaugas.

„InMedica“ klinikos gydytojai turi ilgametę darbo patirtį, todėl puikiai žino, kaip su kiekvienu – tiek jaunu, tiek vyresnio amžiaus – pacientu rasti tvirtą, pasitikėjimu pagrįstą tarpusavio ryšį. Entuziastingi ir savo darbą mylintys medicinos profesionalai yra visada pasiruošę išklausyti pacientą, pakonsultuoti, paaiškinti sveikatos negalavimų priežastis bei suteikti individualiai jam pritaikytą ir efektyvų gydymą.

Pasak I.Norkienės, „InMedica“ klinikoje prisiregistravę pacientai visada gaus profesionalią ir išsamią sveikatos priežiūrą, todėl miesto gyventojai mielai yra kviečiami tapti šios klinikos pacientais. Tereikia atvykti į naująją kliniką su asmens dokumentu, o turintys galimybę pasirašyti elektroniniu parašu, gali prisiregistruoti nuotoliniu būdu interneto svetainėje www.inmedica.lt.

„InMedica“ klinika,
Dariaus ir Girėno g. 15, Tauragė,
Tel. (8 446) 62 556

Užs. Nr. 34

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą