Oficialiai startavo „Abu Dhabi Desert Challenge“: Rokas Baciuška prologe – trečias

Dalintis:

Pirmadienį Abu Dabyje pradėtas antrasis pasaulio ralio-reidų čempionato etapas, kuriame varžosi ir kopų mylėtojas, trečiąją vietą šių metų Dakare iškovojęs Rokas Baciuška. Challenger klasėje besivaržantis lenktynininkas su šturmanu Oriol Vidal Montijano 5 kilometrų ilgio „Abu Dhabi Desert Challenge“ prologą įveikė per 3 min. 32 sek. ir užėmė trečiąją vietą.

Nors organizatoriai šiemet paruošė tikrą iššūkį, o trasa bus sudėtingesnė nei pernai, kojas dykumoje apšilti dalyviams leido itin trumpoje atkarpoje. Tiesa, ir čia buvo staigesnių posūkių ir daug itin puraus, klampaus smėlio.

„Neskubėjome, nes vos tik startavus atsidarė mano pusės bagio durys, reikėjo būti atsargiems. Bet viskas baigėsi gerai, esame treti, o rytoj laukia tikrasis, beveik 250 kilometrų greičio ruožas. Bus įdomu“, – pirmadienį įspūdžiais dalinosi R. Baciuška.

Rokas Baciuška „Abu Dhabi Desert Challenge“. MCH photography nuotrauka

Pernai „Abu Dhabi Desert Challenge“ SSV kategorijoje laimėtoju tapęs dukart pasaulio čempionas Abu Dabyje į pirmąją viešą šių metų bendroje įskaitoje pakilti bandys jau su Can-Am T3 bagiuku, toliau atstovaudamas gamyklinei komandai.

Rokas Baciuška „Abu Dhabi Desert Challenge“. MCH photography nuotrauka

„Žinome, kad netrūks pavojingų kopų, susidariusių po smėlio audrų, tad negalėsime prarasti budrumo. Net ir pažįstantiems šias apylinkes kaip mes, kiekvienos dienos trasa gali pateikti staigmenų“, – teigė R. Baciuška.

„Abu Dhabi Desert Challenge“ tęsis iki kovo 2 d., o per penkis greičio ruožus lenktynininkams reikės apie 2000 kilometrų.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą